top of page

БАКОТА ОСІННЯ

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас у триденну рекреаційну велоподорож мальовничим Поділлям! Ми покажемо вам неймовірні краєвиди та природні скарби цього чарівного тихого куточку України. Познайомимо вас з чудовими людьми, які щедро пригостять та поділяться історіями про рідний край. Також ми не забули про культурну програму: Трав'ярня лікарських рослин, Миколина Пасіка, Овеча ферма, цілющі криниці та інші цікавинки Бакоти. Дегустації на маршрутах незабутньо підкреслять яскраві враження від мандрівки. Проживання в комфортних умовах, повноцінне домашнє харчування, кільцеві веломаршрути.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

22/09 - 24/09

2023

ПТ - НД

3 дні / 2 ночівлі

Проживання в комфортних кімнатах сільської садиби зі зручностями та гарячим душем в приміщенні. Можливе змішане поселення.
Харчування комплексне домашнє двічі на добу на базі та обіди-дегустації на маршрутах. Ночівлі в одній точці, тому катаємося без зайвих речей.
Середня: 25-50 км з набором висоти 300-600 м на день. Це означає, що маршрути розраховані на велолюбителів, які можуть їхати з середнім темпом 12-15 км/год по асфальту і грунтівкам, долаючи гірки різної складності. Є і круті, і затяжні спуски та підйоми. Робимо короткі зупинки для перекусів, пиття води тощо. Найбільше задоволення ви отримаєте на гірському велосипеді з широкими покришками. Є можливість велопрокату.

3 800 ГРН

У вартість входить:
- 2 ночі проживання в садибі в с.Гораївка;
- 2-разове комплексне домашнє харчування в садибі (3 сніданки та 3 вечері);
- екскурсія з дегустаціями на сімейній фабриці лікарських рослин Трав'ярня Прудивусів в смт.Стара Ушиця;
- екскурсія з обідом та дегустаціями на Миколиній пасіці в с.Крушанівка;
- екскурсія в Народному музеї с.Чабанівка;
- дегустація сирів на овечій фермі в с.Чабанівка;
- туристичний збір;
- супровід Організатора-велогіда спеціально розробленими авторськими маршрутами (ремнабір, аптечка).

Частину прибутку перераховуємо на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- залізничні квитки;
- трансфер з можливістю перевозки велосипеду від/до вокзалу Кам'янець-Подільського (вартість однієї машини 800 грн - ділиться на кількість пасажирів);
- прокат велосипеду та шолому;
- додаткові розваги, перекуси на маршрутах, напої, сувеніри, тощо.

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата у розмірі 800 грн.

Програма

Зустрічаємося 22 вересня (п'ятниця) о 09 год. на залізничному вокзалі в Кам'янці-Подільському. Добратися можна потягом 139К з Києва та Львова (081 Л) або власним авто (можна їхати відразу на базу в с.Гораївка).

Хто добирається власним автотранспортом, просимо звернути увагу на проміжок комендантської години. В разі необхідності існує можливість приїхати на день раніше та виїхати пізніше основної групи. Прохання заздалегідь попередити про це Організатора, щоб ми могли забезпечити вас проживанням (оплачується окремо).

Для учасників, хто добирається залізницею, радимо брати квитки на потяг 139 К (Київ - Кам'янець-Подільський) на 21.09.2023, з відправленням о 23:43 і прибуттям в Кам'янець-Подільський 22.09.2023 о 08:50. Доступні квитки різного класу. Організовуємо автотрансфер з перевозкою велосипеду від вокзалу (оплачується окремо).
------------
День 1. П'ятниця, 22 вересня, 26 км
Знайомимося, заселяємося та снідаємо на базі. Беремо велосипеди та вирушаємо на перший веломаршрут. Виїжджаємо за село, звідки відкривається вид на Молодівську стоянку древніх поселень та гору Піраміда. Спускаємося в ліс потаємною стежкою відвідати цілющої води з Конилівської криниці. Далі полями-лісами прямуємо в смт. Стара Ушиця до Трав'ярні. Тут нам привітно відчиняє двері сімейної фабрики фіточаїв дотепний господар Прудивус Микола Петрович. Слухаємо екскурсію виробництвом, насолоджуємося ароматерапією лікарських трав та дегустуємо крафтові чаї та наливки. Далі переїжджаємо до Лисої гори, де зупиняємося оглянути панораму на долину річки Жван.

Продовжуємо наш шлях і переміщуємося до Гораївської набережної. Милуємося плесом Дністра з Високої гори та повертаємося до розміщення. Вечеряємо, ведемо задушевні бесіди та насолоджуємося нічною тишею.

День 2. Субота, 23 вересня, 50 км
Снідаємо в розміщенні та їдемо на другий веломаршрут. У селі Грушка оглядаємо Палац панської родини Карашевичів-Токаржевських ХІХст., який наразі слугує приміщенням сільського старостату. Далі, крізь село Рункошів, прямуємо до Нефедівців, де на обочі села розташований оглядовий майданчик на Селисок - Подільські Карпати. Тут поміж зелених луків протікає невеличка річка Студениця та пасуться стада корів, немов у Альпах. Спускаємося в долину, роздивимося цей райський куточок поближче. Після цього підіймаємося назад до села та рухаємося до Крушанівки. Саме тут у нас запланований обід на Миколиній пасіці: щедрі господарі розкажуть про своє хобі, нагодують та пригостять медовими смаколиками. Далі продовжуємо рух в бік нашого розміщення в селі Гораївка.

День 3. Неділя, 24 вересня, 31 км
Снідаємо в розміщенні та вирушаємо на заключний маршрут. Проїдемось затишними вуличками села Грушка. Далі рухаємося до сусіднього села Рункошів, звідки стрімкою стежкою спускаємося в долину річки Жван, а звідти підіймаємося в село Чабанівка. Зупиняємося на овечій фермі, щоб скуштувати та придбати з собою овечих сирів. Після цього завітаємо до Народного музею, де поринемо в дивовижну історію цього села. Повертаємося до Грушки, оглядаємо 700-літню криничку з живою цілющою водою. Після цього прямуємо на фініш у Гораївку. Вечеряємо та готуємося до роз'їзду. На цьому завершуємо наш невеличкий насичений вікенд.
------------
Учасникам, які повертаються до Києва залізницею, ми радимо потяг 140 К на 24.09.2023, 20:30 (Кам'янець-Подільський - Київ). Прибуття до столиці, 25.09.2023 о 05:38. Доступні квитки різного класу. За домовленістю забезпечуємо вас автотрансфером до вокзалу. Організований виїзд з бази близько 18:00 год. Власним автотранспортом можна виїхати на день пізніше.

- Наявність шолому є обов'язковою умовою участі;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

У випадку необхідності є декілька велосипедів (2 гірських електробайка і 2 звичайних гірських) та шоломів напрокат.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page