top of page

БАКОТА РЕСТАРТ

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас у триденну рекреаційну велоподорож мальовничим Поділлям! Ми покажемо вам неймовірні краєвиди та природні скарби цього чарівного тихого куточку України. Також ми не забули про культурну програму: Трав'ярня лікарських трав, домашня Козина ферма, Овеча ферма, цілющі криниці та інші цікавинки Бакоти. Дегустації на маршрутах незабутньо підкреслять яскраві враження від мандрівки. Проживання в комфортних умовах в сільській садибі, повноцінне домашнє харчування, кільцеві веломаршрути.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

19/05 - 21/05

2023

ПТ - НД

3 дні / 2 ночівлі

Проживання в садибі зеленого туризму зі зручностями та гарячим душем в будинку. Можливе змішане поселення.
Харчування комплексне домашнє двічі на добу на базі та обіди-дегустації на маршрутах. Ночівлі в одному розміщенні, тому катаємося без зайвих речей.
25-45км з набором висоти 300-500м на день. Це означає, що маршрути розраховані на середньостатистичну активну людину, яка хоча б інколи катається. Рухаємося переважно ґрунтовими доріжками та частково другорядними дорогами. Є і круті, і затяжні спуски та підйоми. Робимо короткі зупинки для перекусів, пиття води тощо. Найбільше задоволення ви отримаєте на гірському велосипеді з широкими покришками. Є можливість велопрокату.

3 600 ГРН

У вартість входить:
- 2 ночі проживання в садибі зеленого туризму в с.Гораївка;
- 2-разове комплексне домашнє харчування в розміщенні (3 сніданки та 3 вечері);
- екскурсія з дегустаціями на фабриці лікарських рослин "Трав'ярня Прудивусів" в смт.Стара Ушиця;
- екскурсія з дегустаціями та обідом на козиній фермі "Срібне копитце" в с.Крушанівка;
- пам'ятний сувенір;
- туристичний збір;
- супровід Організатора-велогіда спеціально розробленими авторськими маршрутами.

Частину прибутку перераховуємо на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- залізничні квитки;
- трансфер з можливістю перевозки велосипеду від/до вокзалу Кам'янець-Подільського (вартість однієї машини 600 грн - ділиться на кількість пасажирів);
- прокат велосипеду та шолому;
- додаткові перекуси на маршрутах, напої, сувеніри тощо.

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата у розмірі 600 грн.

Програма

Зустрічаємося 19 травня (п'ятниця) о 10 год. на базі в селі Гораївка, Кам'янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл. Добратися можна власним авто або потягом 139К з Києва.

Хто добирається власним автотранспортом, просимо звернути увагу на проміжок комендантської години. В разі необхідності існує можливість приїхати на день раніше та виїхати пізніше основної групи. Прохання заздалегідь попередити про це Організатора, щоб ми могли забезпечити вас проживанням (оплачується окремо).

Для учасників, хто добирається залізницею, радимо брати квитки на потяг 139 К (Київ - Кам'янець-Подільський) на 18.05.2023, з відправленням о 23:36 і прибуттям в Кам'янець-Подільський 19.05.2023 о 08:46. Доступні квитки різного класу. Організовуємо автотрансфер з перевозкою велосипеду від вокзалу (оплачується окремо).


------------
День 1. П'ятниця, 19 травня, 26 км
Знайомимося, заселяємося та снідаємо в садибі. Беремо велосипеди та вирушаємо на перший веломаршрут. Виїжджаємо за село, де відразу відкривається простір з мальовничими берегами Дністра і видом на Молодівську стоянку. Відвідуємо Конилівську криничку з цілющою водою. Розповімо вам декілька місцевих легенд та через ярок прямуємо до смт.Стара Ушиця. Зупиняємося оглянути панораму на долину річки Жван з Лисої гори. Далі прямуємо до Трав'ярні. Тут нам привітно відчиняє двері сімейної фабрики фіточаїв дотепний Господар Прудивус Микола Петрович. Слухаємо екскурсію виробництвом, насолоджуємося ароматерапією лікарських трав та дегустуємо крафтові чаї та наливки.

Продовжуємо наш шлях і переміщуємося до Гораївської набережної. Милуємося плесом Дністра з Високої гори та повертаємося до садиби. Вечеряємо, ведемо задушевні бесіди та насолоджуємося нічною тишею.

День 2. Субота, 20 травня, 44 км
Снідаємо в розміщенні та вирушаємо на другий маршрут. Набираємо води зі ще одного цілющого лісового джерела. Спускаємося до Дністра та огинаємо Бакітську затоку - воістину перлину Поділля. Підіймаємося на гору Теремець (улюблене місце парапланеристів), звідки оглядаємо величну затоку. Тут же заглядаємо до Печери Відлюдника. Далі через лісовий яр прямуємо до села Крушанівка на екскурсію козиною фермою. Тут ми смачно та поживно обідаємо та дегустуємо різні види сирів та меду з чаєм. Господиня Ірина Сухіна розповідає свою вражаючу історію та знайомить нас ближче зі своїми "подружками". Після цього, різноманітними доріжками, повертаємося до розміщення. Смачно вечеряємо та відпочиваємо після насиченого дня.

День 3. Неділя, 21 травня, 30 км
Снідаємо в розміщенні та їдемо на заключний веломаршрут. У селі Грушка оглядаємо Палац панської родини Карашевичів-Токаржевських ХVIIIст., який наразі слугує приміщенням сільського старостату. Далі рухаємося до сусіднього села Рункошів, звідки стрімкою стежкою спускаємося в долину річки Жван, а звідти підіймаємося в село Чабанівка. Зупиняємося на овечій фермі, щоб скуштувати та придбати з собою овечих сирів. Далі на нас чекає захоплюючий спуск старою австрійською бруківкою, яка досить якісно укладена і досі слугує основною дорогою до тутешніх сіл. Повертаємося до Грушки, оглядаємо 700-літню криничку з живою цілющою водою. Після цього прямуємо на фініш у Гораївку. На цьому завершуємо наш невеличкий насичений вікенд.
------------
Учасникам, які повертаються до Києва залізницею, ми радимо потяг 140 К на 21.05.2023, 20:20 (Кам'янець-Подільський - Київ). Прибуття до столиці, 22.05.2023 о 05:20. Доступні квитки різного класу. За домовленістю забезпечуємо вас автотрансфером до вокзалу. Організований виїзд з бази близько 18 год. Власним автотранспортом можна виїхати на день пізніше.

- Наявність шолому є обов'язковою умовою участі;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

У випадку необхідності є декілька велосипедів та шоломів напрокат.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page