top of page

ВЕСНА НА ЗАКАРПАТТІ

ВЕЛОТУР

Закарпатська обл.

Запрошуємо вас розпочати весняний велосезон із туру по Закарпаттю. Легкий розкаточний маршрут під силу кожному велолюбителю. Відомо, що весна в цей регіон приходить раніше. Зазвичай у цей період тут сонячно та вдень до +15 тепла. Під час подорожі відвідуємо колоритні міста Берегове та Мукачево, куштуємо угорську кухню, купаємося у термальних басейнах, дегустуємо вина у винарні Чизай та завершуємо маршрут екскурсією в замок Паланок.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

06/03 - 08/03

2021

СБ-ПН

3 дні / 2 ночівлі

Проживання в готелях, харчування в ресторанах, перевозка речей із собою
20-40км з набором висоти до 100м на день, покриття - асфальт різної якості 100%

3 800 ГРН

У вартість входить:
- залізничні квитки Київ - Чоп та Мукачево - Київ (плацкарт)
- 2 ночі проживання в готелях
- 3 сніданки
- користування гарячим басейном в Косоні
- екскурсія з дегустацією вин у винарні Чизай (Берегове)
- вхідний квиток та екскурсія в замок Паланок (Мукачево)
- супровід Організатора
У вартість НЕ входить:
обіди/перекуси, вечері та вода на маршрутах

Вартість із квитками класу купе складає 4 400 ГРН.

Програма

День 0, 05.03.2021 (пт)
Збираємося в Києві на Центральному залізничному вокзалі о 17:30 та сідаємо на нічний потяг до станції Чоп.

День 1, 06.03.2021 (сб)
Близько 10 год. прибуваємо в Чоп, збираємо велосипеди та йдемо снідати в тутешньому кафе. Далі розпочинаємо веломаршрут, який через прикордонні села виведе нас до с.Косонь. Поселяємося в готелі, вечеряємо та купаємося в термальному басейні на території (користування басейном входить у вартість). За бажанням, є можливість відвідати термальний комплекс "Косино". Відпочиваємо та вільно проводимо час.
37км / 100м

День 2, 07.03.2021 (нд)
Снідаємо в розміщенні та переїжджаємо на велосипедах до міста Берегове. Це місто не дарма називають напівугорським, адже багато його мешканців або мадяри, або працюють в Угорщині. Всі вивіски дублюються двома мовами та неофіційно користуються європейським часом. Залишаємо речі в готелі, а самі їдемо до винарні Чизай. Слухаємо екскурсію з дегустацією та обідаємо в ресторані. Повертаємося до готелю, відпочиваємо, вечеряємо. За бажанням йдемо гуляти вечірнім містом або знову купаємося у термальних водах Закарпаття.
22км / 56м

День 3, 08.03.2021 (пн) - в Україні офіційний вихідний
Снідаємо та вирушаємо на заключний веломаршрут до м.Мукачево. Забираємося на гору, де розташований величний замок Паланок. Слухаємо екскурсію, робимо гарні фото та переїжджаємо до ресторану. Обідаємо та рухаємося до вокзалу. Пакуємо велосипеди та о 18год. сідаємо на нічний потяг. О 07:27 прибуваємо до Києва.
33км / 92м

* Загальний проїзд з Києва у вагоні класу "плацкарт". Якщо вам не потрібен трансфер або є інші побажання - розглянемо питання в індивідуальному порядку;
* Проживання в готелях у кімнатах по 2 ос;
* Сніданки комплексні;
* Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх / Каріна Бауліна
bottom of page