top of page

ВІД СЯНУ ДО ДОМУ

ВЕЛОТУР

Польща - Словаччина

Запрошуємо вас на травневі свята приєднатися до 5-денного велотуру польсько-словацькими Карпатами. Маршрути прокладені гірськими регіонами неземної краси, і між тим, доступні за рівнем складності більшості активних велолюбителів. Проживання в будинках зеленого туризму та готелях, харчування в розміщеннях та ресторанах.

Цікавинки туру:
- Історичний Центр міста Перемишль;
- Бещадський національний парк;
- Солинське озеро – «море» Карпат;
- Автентична пивоварня Ursa Major;
- Хатка Вар’ятка – будинок, що стоїть догори ногами;
- Парк мініатюр «Біблійний сад»;
- Солинська дамба ГЕС;
- Снинський камінь;
- Озеро Морське око (вважається одним з найгарніших гірських озер у світі), та безліч мальовничих краєвидів.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

28/04 - 02/05

2022

ЧТ - ПН

5 днів / 4 ночі

Без перевозки речей, комфортне проживання в готелях
Грунт/асфальт – 20/80%. В середньому по 60км з набором висоти 800-1200м на день (гірська місцевість).

390 EUR

У вартість входить:
- залізничні квитки Київ-Перемишль (Інтерсіті) та Ужгород-Київ (купе);
- окреме купе для перевозки велосипедів (назад);
- 4 ночі проживання в будинках та готелях;
- 4 сніданки;
- вхідні квитки та екскурсії;
- страхування подорожуючих закордоном;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- обіди/вечері, перекуси та вода на маршруті.

Програма

День 1. Четвер, 28 квітня
Збираємося о 5 годині ранку на Центральному залізничному вокзалі в Києві, складаємо велосипеди в чохли та сідаємо в швидкий потяг Інтерсіті+ (Київ-Перемишль). Трохи більше 7 годин в дорозі, і ми вже в Польщі! Прогулюємось Центром Перемишля, обідаємо та вирушаємо на короткий маршрут до села Вугники. Там, на березі річки В’яр, на нас чекає затишний будиночок, в якому ми проводимо першу ніч.
21км / 541м

День 2. П’ятниця, 29 квітня
Сьогодні ми їдемо до «моря» Карпат, а саме до найбільшого штучного озера Польщі - Солинського. В 1969р на річці Сян побудували Солинську ГЕС. З дамби якої тепер тисячі туристів щороку милуються широким розливом штучного озера. Тут розвинені водні атракціони, ходять яхти та екскурсійні кораблики, а також є вертолітний майданчик.

Дорогою до озера ми відвідуємо унікальну пивоварню - Ursa Major, завітаємо на екскурсію до «перевернутого» будиночку та гуляємо «Біблійним садом» в мініатюрі. Зупиняємося в готелі на скелі, що на березі Солинського озера в с.Полянчик.
62км / 1271м

День 3. Субота, 30 квітня
Цей день ми присвячуємо веломедитації, долаючи маршрут вздовж річки Солінка, і заїжджаючи все вище в гори. Обідаємо в містечку під назвою Тісна. Вибираємося на оглядовий майданчик за неповторними фото та крутимо до наступного розміщення – будинку на пагорбі в селі Ославиця.
55км / 1035м

День 4. Неділя, 1 травня
Настав час залишити Польщу. Сьогодні, здолавши невеликий перевал, ми заїжджаємо в Словаччину. Рухаючись селами, вздовж гірського хребта біосферного заповідника Східних Карпат, поступово скидаємо висоту та добираємося до містечка Сніна. В цій місцевості вважається найчистіше повітря Словаччини. Залишаємося на ніч в тризірковому готелі.
68км / 827м

День 5. Понеділок, 2 травня
Останній день велотуру. І тут є 2 варіанти прокладення маршруту – один цікавий, інший – легкий:
1) Цікавий. Відразу з готелю занурюємося в лісову чащу, де стежками туристичних маршрутів вибираємося на Снинський камінь – величезний валун, з якого відкриваються фантастичні види. Трохи спускаємося від Каменю вниз та оглядаємо чарівне гірське озеро Морське око: крізь прозору бірюзу води видно численні косяки риб, що тут живуть, а спокій води забезпечують схили, які оточують озеро з усіх боків. В цьому варіанті трохи доведеться походити пішки. Після огляду їдемо до українського кордону.
75км / 1280м
2) Легкий. Обравши цей варіант, можемо собі дозволити поспати на годину довше. Снідаємо, та асфальтовими доріжками, через села, їдемо до українського кордону.
68км / 378м

Проходимо паспортний контроль на пішому переході та їдемо українськими землями. Зупиняємося в Перечині на обід. Далі прямуємо ще 20км до Ужгорода. Складаємо велосипеди та на нічному потязі повертаємося до Києва.

- В деяких розміщеннях можливе поселення по 3-4 ос. в кімнаті.
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

Контакт: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page