top of page

ДАРИ ПОДІЛЛЯ

ПІШИЙ ТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас до рекреаційного пізнавального туру вихідного дня у форматі хайкінгу. Два дні ми будемо гуляти природою, насолоджуватися видами на Дністер і шарудіти листям у затишному лісі. Відвідаємо родинне виробництво лікарських трав, де нам влаштують невеличкий фуршет з дегустаціями крафтових чаїв та наливок. Погріємось гарячим глінтвейном зі свіжими домашніми пирогами. Послухаємо розгорнуту екскурсію на Бакоті від Тараса Горбняка. Увечері відпочинемо біля вогнища під задушевні бесіди у колі однодумців. Ночуємо в теплому Домі мандрівника.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

19/11 - 20/11

2022

СБ - НД

2 дні / 1 ночівля

Проживання в садибі зеленого туризму в різнопланових кімнатах хостельного типу. Переважно двоповерхові ліжка. Можливе змішане поселення. Зручності в садибі: туалет та душ з гарячою водою в будинку.
Харчування комплексне домашнє двічі на добу + передзамовлені перекуси і дегустації на маршрутах.
2 піших маршрути 15 та 11 км берегами Дністра, в т.ч. польовою та лісовою місцевістю. Є помірні схили. Покриття - грунт, листя, каміння.

2 400 ГРН

У вартість входить:
- 1 ніч проживання в Домі мандрівника в кімнатах хостельного типу;
- 2-разове комплексне домашнє харчування в садибі (2 сніданки, 2 вечері);
- екскурсія та фуршетна дегустація на Трав'ярні лікарських трав;
- чаювання з домашніми пирогами та глінтвейном на маршруті;
- вхідні квитки в Нац. природний парк "Подільські Товтри";
- екскурсія на Бакоті зі знавцем рідного краю Тарасом Горбняком;
- супровід Організатора-гіда;
- туристичний збір;

Частину прибутку буде перераховано на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- трансфер до місця збору в с.Гораївка, Хмельницька обл.
- сувеніри тощо.

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата у розмірі 800 грн.

Програма

Зустрічаємося 19 листопада об 11 год. на базі в Домі Мандрівника в селі Гораївка, Кам'янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл. Добратися можна власним авто або потягом 139К з Києва.

Хто добирається власним автотранспортом, просимо звернути увагу на проміжок комендантської години. В разі необхідності існує можливість приїхати на день раніше та виїхати пізніше основної групи. Прохання заздалегідь попередити про це Організатора, щоб ми могли забезпечити вас проживанням (оплачується окремо).

Для учасників, хто добирається залізницею, радимо брати квитки на потяг 139 К (Київ - Кам'янець-Подільський) на 18.11.2022, з відправленням о 23:59 і прибуттям в Кам'янець-Подільський 19.11.2022 о 09:02. Доступні квитки різного класу. Організовуємо автотрансфер від вокзалу (оплачується окремо).

День 1. Субота, 19 листопада. 15 км
Знайомимося, заселяємося та снідаємо в садибі. Виходимо на перший маршрут. З берега оглядаємо місце Молодівської стоянки древніх поселень та гору Піраміду. Спускаємося в лісок до таємного Конилівського джерела (єдиним місцем, що залишилося на суші після затоплення села Конилівка). Далі полями-лісами переміщуємося в бік Старої Ушиці, де на нас чекає відомий травник Микола Петрович Прудивус. Слухаємо екскурсію виробництвом лікарських трав і тут же обідаємо, дегустуємо оздоровчі чаї та наливки. Після цього через лісок, стежкою, якою колись ходили селяни до роботи, повертаємося до садиби. Приймаємо гарячий душ, вечеряємо, робимо багаття та вільно проводимо час.

День 2. Неділя, 20 листопада. 11 км
Снідаємо та йдемо гуляти берегом Дністра. Спускаємося до самісінької води, дивимося в яких гарних місцях медитують рибалки. Торкаємося різних пород каменю, що колись були дном Сарматського моря. Виходимо до Скельно-печерного монастиря з видом на Бакотську затоку. Тут місцева майстриня кулінарної справи пригощає нас гарячим глінтвейном та свіжими пирогами. Далі нас зустрічає відомий екскурсовод, знавець свого краю, виходець із села Бакота - Тарас Васильович Горбняк. Слухаємо захоплюючу екскурсію та мальовничими стежками повертаємося до садиби. Вечеряємо, виселяємося та виїжджаємо з розміщення.

Учасникам, які повертаються до Києва залізницею, ми радимо потяг 140 К на 20.11.2022, 20:20 (Кам'янець-Подільський - Київ). Прибуття до столиці, 21.11.2022 о 05:20. Доступні квитки різного класу. За домовленістю забезпечуємо вас автотрансфером до вокзалу. Організований виїзд з бази близько 18 год. Власним автотранспортом можна виїхати на день пізніше.

- Список речей та інші подробиці туру будуть вислані в особистих листах після реєстрації та прийняття в групу;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page