top of page

ЕКОПАРК МЕДВИН

ВЕЛОТУР

Київська обл.

Запрошуємо вас до одноденного велотуру Київщиною, з фотосафарі та справжнім ЕКО-БАНКЕТОМ. Їдемо до відносно нового та унікального в цьому регіоні Екопарку Медвин, який розташований на півночі області, неподалік впадання річки Тетерів у Дніпро. Екопарк Медвин — це система екологічних ферм, теплиць, тваринницьких господарств, фруктово-ягідних садів та інше. А також це контактний зоопарк, який прихистив таких тварин як зубр, верблюди, бізони, лами, олені, породисті корови, кози, віслюки, коні та ін. В супроводі гіда катаємося велосипедами по парку та робимо неповторні знімки. Потім відвідуємо зовсім не страшне, а мальовниче село Страхолісся. А по завершенню веломаршруту на нас чекає шикарний обід із власних еко-продуктів за авторськими рецептами парку Медвин та дегустація сирів.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

16.05.2021

2021

НД

1 день

Одноденний велотур з автотрансфером, з велоекскурсією по екопарку та еко-банкетом
близько 40км з рівнинним рельєфом, грунт/асфальт - 80/20% (грунт переважно піщаний)

1 600 ГРН

У вартість входить:
- проїзд на автотранспорті до Екопарку Медвин та назад
- перевозка велосипеду на адаптованому велопричепі
- вхідний квиток та екскурсія з місцевим гідом по території Екопарку
- еко-банкет із власних фермерських продуктів
- супровід Організатора

Вартість туру без нашого автотрансферу - 1 200 ГРН
У вартість НЕ входить:
- додаткові перекуси та вода протягом дня

Програма

Збираємося о 8 ранку на Центральному залізничному вокзалі, завантажуємо велосипеди на велопричеп, сідаємо в авто та їдемо 125км до Екопарку Медвин. Прибуваємо на місце, пересідаємо на велосипеди, та, в супроводі місцевого гіда, їдемо на екскурсію до тварин. Після фотосафарі вибираємося за межі парку та прямуємо мальовничою зеленою зоною до с.Страхолісся. Там відпочиваємо, смакуємо морозиво або п'ємо каву. Повертаємося до Екопарку та завершуємо веломаршрут. І тут нам накривають стіл із унікальних страв, які готують із власних еко-продуктів: шурпа, картопля по-медвинськи, чай із самовару та дегустація власних сирів. Смакуємо, відпочиваємо та над вечір повертаємося до Києва.

* Допускається участь дітей старше 14 років в супроводі дорослих;
* Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх, і не може бути виключене із пакету туру;
* Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду.

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page