top of page

ЗАМКИ ГАЛИЧИНИ

ВЕЛОТУР

Львівська обл.

Запрошуємо вас у 4-денний вояж замками Західної України. Концентрація середньовічної історії, величні оборонні споруди та культурні надбання. Як воїни у давні часи на конях, так і ми на велосипедах, гайнемо кільце славетними землями Львівщини. Проживаємо з комфортом в готелях, харчуємося в кафе, зайві речі перевозить авто.

Цікавинки туру:
- Старосільський замок (руїни);
- Свірзький замок;
- Святоуспенська унівська лавра;
- Золочівський замок;
- Підгорецький замок;
- Олеський замок;
- Жовківський замок;
- Місто Жовква та ін.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

21/08 - 24/08

2021

СБ - ВТ

4 дні / 4 ночівлі

Проживання в готелях, харчування в кафе, перевозка речей на авто.
30-80км з набором висоти 300-400м на день, покриття: грунт, недоасфальт 50%, асфальт 50%.

7 600 ГРН

У вартість входить:
- залізничні квитки Київ - Львів ( Інтерсіті, 2 клас) та Львів - Київ (купе);
- окреме купе для перевозки велосипедів (Львів - Київ);
- проживання 4 ночі в готелях в номерах по 2-3ос. (можливе змішане поселення);
- базове комплексне харчування: 4 сніданки, 3 вечері;
- вхідні квитки у всі замки по маршруту;
- екскурсії в Золочевському та Жовківському замках;
- перевозка речей між готелями на авто;
- послуга камери схову та душу на вокзалі у Львові в останній день туру;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- обіди/перекуси, вода на маршрутах та вечеря в останній день туру у Львові.

Програма

День 0. П'ятниця, 20 серпня
Збираємося о 16:30 на Центральному залізничному вокзалі в Києві, складаємо велосипеди та сідаємо на швидкісний потяг Інтерсіті до Львова. О 22:50 прибуваємо, переїжджаємо до готелю, поселяємося та відпочиваємо.

День 1. Субота, 21 серпня
Снідаємо та вирушаємо на перший веломаршрут. Відразу прямуємо на огляд до Старосільського замку, точніше його руїн, які є пам'яткою архітектури XVI-XVII ст. Сьогодні рештки оборонного муру та вежі вражають своїм розмахом та розмірами. Це - один з найбільших замків Львівщини.

Далі заїжджаємо до Свірзького замку. Своєрідність білокам'яних ренесансних деталей і орнаментів робить замок однією з найцікавіших пам'яток оборонного будівництва XVI ст. Після - добираємося до Перемишлян, де зупиняємося на ночівлю. Вечеряємо та вільно проводимо час.
60км

День 2. Неділя, 22 серпня
Снідаємо та вирушаємо далі по маршруту. У цей день найбільша концентрація культурної програми. Спочатку їдемо до Святоуспенської унівської лаври. Це монастир XIV ст., який досі діє. Унівська обитель - найбільший паломницький центр у Галичині, куди щорічно до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Одигитрії та цілющого джерела прибувають десятки тисяч прочан.

Далі прямуємо до Золочева. Обідаємо та йдемо на екскурсію до замку. Золочівській замок збудований у першій половині XVII століття. Він представляє неоголандський тип оборонних споруд і належить до пам'яток типу "palazzo in fortezzo", тобто поєднує функції оборони і житла.

Потім їдемо ще в один старинний замок - Підгорецький - один з найкращих в Європі зразків поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями. В ансамбль замку, крім нього входять заїжджий двір ХVІІІ ст., костел середини ХVІІІ ст., та парк, який належить до пам’яток садово-паркового мистецтва державного значення. Прогуляємося територією та прямуємо до наступного розміщення у с.Хватів. Вечеряємо та вільно проводимо час.
61км

День 3. Понеділок, 23 серпня
Снідаємо та вирушаємо на наступний веломаршрут. Оскільки в цей день замки не працюють для відвідування, тому на Олеський замок ми лише дивимося зі сторони. Однак сьогодні у нас багато катання. В містечку Буськ зупиняємося на обід та докручуємо до Жовкви. Поселяємося в готель, вечеряємо та вільно проводимо час.
84км

День 4. Вівторок, 24 серпня
Снідаємо та пішки йдемо на екскурсію у Жовківський замок, який був збудований архітектором Павлом Щасливим на замовлення гетьмана Станіслава Жолкевського у 1594-1605 роках. Замок є найбільшою спорудою Жовкви. Повертаємося до готелю, перевдягаємося, та їдемо заключний веломаршрут до Львова. В районі обіду прибуваємо. Залишаємо велосипеди і речі в камері схову, приймаємо душ, перевдягаємося та за вільною програмою гуляємо Львовом. О 23 год сідаємо на нічний потяг, та близько 7 ранку середи повертаємося до Києва.
31км

- Проживання в номерах по 2-3ос, можливе змішане поселення;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необачності під час активного відпочинку.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх / Каріна Бауліна
bottom of page