top of page

ЗИМОВИЙ ПІКНІК

ЛИЖНА ПРОГУЛЯНКА

Бровари

Запрошуємо вас у невеличкий похід на бігових лижах броварським лісом! Прогуляємося мальовничими стежками прокладеною лижнею, покатаємося з гірок та влаштуємо справжній зимовий пікнік із багаттям посеред лісу. А бонусом буде участь в 1 км масовому пробігу - «КОЛО ШАНИ» на чолі з учасниками зимових Олімпійських ігор.
Заняття проводить професійний лижник та інструктор Юрій Матюх

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

20.02

2021

СБ

1 день

4-годинний похід-прогулянка на бігових лижах
8-10км з невеликими гірками (бажано мати невеличкий досвід пересування на лижах)

250 ГРН*

У вартість входить:
- організація групового заходу
- допомога з підбором спорядження
- розведення багаття
- супровід гіда-інструктора
У вартість НЕ входить:
- прокат спорядження
- перекус на пікніку

* вартість участі 250 грн за умови попередньої оплати, на місці - 300 грн.

Програма

Збираємося в суботу о 09:45 ранку на території комплексу "У лісі" в Броварах, де працює прокат лиж. Отримуємо інвентар, кому треба. Вчимося правильно ним користуватися. На початку маршруту тренуємося пересуватися. Об 11:00 розпочинаються лижні змагання "Відкрита першість БСФК з лижних гонок". Ми маємо можливість проїхати "КОЛО ШАНИ" разом із учасниками змагань в повільному темпі. Далі самі йдемо глибше в ліс, робимо зупинку в мальовничому місці на пікнік, з розведенням багаття, смаженням сосисок та чаюванням. Особливо енергійні мають можливість влаштувати обтирання тіла снігом (заряд бадьорості гарантовано). Знімаємо пам'ятні фото. Під час прогулянки інструктор поправляє та підказує техніку пересування.

Тривалість заняття - близько 4-5х годин (до 15:00).

Прокат. Вартість місцевого прокату - 200грн на цілий день. Також ви можете користуватися мережею прокатів https://veliki.ua/ru/prokat-begovykh-lyzh.html - якісний інвентар і відсутність ризику, що чогось не вистачить.

Контакт Організатора: 067 137 49 53 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page