top of page

ЗОЛОТО ПОДІЛЛЯ

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас в осінній триденний рекреаційний велотур на Поділля! Старт і фініш маршруту в місті Кам'янці-Подільському. Протягом цієї подорожі ми оглянемо десятки вражаючих природних, історичних та культурних об'єктів. Проїдемося вздовж Смотрицького каньйону, побачимо міст-привид, доторкнемося до унікального геологічного явища та сфотографуємо захоплюючі панорами. Культурну програму доповнять дегустації в титулованого крафтового винороба, екскурсія старим містом, а також виступ Народного колективу. Ночуємо в комфортному котеджі з казковими краєвидами. Домашнє харчування. Лазня. Перевозка речей на авто. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

13/10 - 15/10

2023

ПТ - НД

3 дні / 2 ночівлі

Проживання в сучасному котеджі в кімнатах зі зручностями, базове комплексне харчування, перевозка речей на авто.
30-40 км з набором висоти 400-600м на день. Всього за тур близько 110 км. Рельєф переважно нерівнинний (пагорби). Покриття - асфальт різної якості, гравійні та грунтові доріжки. Це значить, що маршрути розраховані на середньостатистичну активну людину, яка хоча б час від часу їздить на велосипеді, може їхати в гірки та тримати середній темп групи 12-15 км/год. Найбільше задоволення ви отримаєте на гірському велосипеді з широкими покришками.

5 200 ГРН

У вартість входить:
- проживання 2 ночі в котеджі в кімнатах зі зручностями і гарячим душем;
- користування всіма зонами відпочинку на території розміщення;
- базове 2-разове комплексне харчування (сніданок у кафе в Кам.-Под., 2 сніданки і 2 вечері в розміщенні, обід в садибі в с.Субіч);
- користування лазнею (сауною) в один вечір;
- перевозка речей на авто між залізничним вокзалом і розміщенням у 1 і 3 день;
- трансфер на авто до виноробні і назад;
- екскурсія з дегустаціями крафтових вин та закусками в Садибі сім'ї Онищуків;
- екскурсія старим містом Кам'янець-Подільський;
- виступ Народного колективу;
- супровід Організатора-велогіда;
- туристичний збір.

Частину прибутку клубу перераховуємо на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- доїзд до місця збору в м.Кам'янець-Подільський;
- прокат велосипеду та шолому;
- вечеря в 3й день у Кам-Под., перекуси на маршрутах, додаткові напої, сувеніри тощо.

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата у розмірі 1000 грн.

Програма

Зустрічаємося 13 жовтня (п'ятниця) о 9 год. на залізничному вокзалі Кам'янець-Подільського, Хмельницької обл. Добратися можна власним авто або потягом 139К з Києва.

Хто добирається власним автотранспортом, просимо звернути увагу на проміжок комендантської години. В разі необхідності можна приїхати на день раніше та виїхати пізніше зупинившись в одному з готелів міста.

Для учасників, хто добирається залізницею, радимо брати квитки на потяг 139 К (Київ - Кам'янець-Подільський) на 12.10.2023, з відправленням о 23:36 і прибуттям в Кам'янець-Подільський 13.10.2023 о 08:50. Доступні квитки різного класу.

---------------------

День 1. П'ятниця. 36 км
Знайомимося та збираємо велосипеди. Речі, які не потрібні на маршруті, здаємо в машину перевозки речей. Стартуємо веломаршрут та прямуємо до ресторану, де на нас чекає смачний сніданок. Після цього їдемо за місто. Спочатку наш шлях пролягає стежками вздовж Смотрицького каньйону. Тут ми зупиняємося, щоб оглянути стародавній міст-привид (детальніше про нього розповімо на місці). Далі прибуваємо до оглядового майданчика на річку Смотрич, де вона буквально розвертається на 180 градусів і впадає в Дністер. Після невеличкого привалу в мальовничому куточку ми рухаємося далі. Шлях непростий, але разом ми долаємо всі спуски та підйоми і добираємося розміщення. Заселяємося в затишні кімнати котеджу. Миємося, перевдягаємося та йдемо на гарячу вечерю від господарів. Після цього до нас в гості завітає Народний колектив, який виступить з благодійною програмою. На завершення - обмінюємося враженнями та відпочиваємо в лазні.

День 2. Субота. 33 км
Снідаємо в розміщенні та виїжджаємо на радіальний веломаршрут до села Субіч: місце, яке є одним із візитівок Поділля. Спускаємося до Китайгордського відслонення - унікального зразка геології. Через село Китайгород прямуємо до Субічу. Тут ми зупиняємося на званий обід в гостинній садибі. Заглянемо до говдів (скельних виступів), з вершини яких відкриваються запаморочливі краєвиди на Дністер. Після цього повертаємося назад до свого розміщення, перевдягаємося та вечеряємо.

Далі по нас приїжджає авто, яке везе нас у сусіднє село на виноробню, в Садибу сім'ї Онищуків. Тут ми прогуляємося виноградниками, де росте близько 200 сортів винограду. Сідаємо за дегустаційний стіл та дегустуємо 6-7 сортів якісного білого та червоного вина під закуску власновирощеним фундуком, овечими сирами та печивом. Після цього повертаємося на авто до розміщення, вільно проводимо час на території з різноманітними релакс-зонами. =)

День 3. Неділя. 39 км
Снідаємо в розміщенні та вирушаємо на заключний веломаршрут. Прямуємо оглянути Княжпільський водоспад. Переводимо дух і далі їдемо селами в напрямку міста. Дорогою оглядаємо Високу Товтру. Прибуваємо до Кам'янця-Подільського. Нас зустрічає харизматичний екскурсовод, з яким ми пішки прогуляємося старим містом. Вечеряємо в одному із тутешніх ресторанів. Переїжджаємо до залізничного вокзалу, забираємо речі з машини перевозки. І на цьому завершуємо нашу насичену веломандрівку. Тим, хто їде потягом, ми допоможемо скласти та завантажити велосипеди.

----------------------

Учасникам, які повертаються до Києва залізницею, ми радимо потяг 140 К на 15.10.2023, 20:30 (Кам'янець-Подільський - Київ). Прибуття до столиці, 16.10.2023 о 05:38. Доступні квитки різного класу.

- Наявність шолому є обов'язковою умовою участі;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх (вегетаріанці можуть попередити, і ми спробуємо організовати безм'ясні страви);
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

У випадку необхідності є декілька велосипедів та шоломів напрокат.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page