top of page

КНЯЖПІЛЬ

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас до одноденного велотуру Поділлям. Проїдемо кільцевий маршрут з Кам'янця-Подільського, відвідаємо Княжпільський ландшафтний заказник із рукотворним водоспадом, що був частиною греблі Червоного млина. Піднімемося на Сокіл-скелю, з чарівним видом на долину річки Гниловодки. А також зупинимося на обід з дегустаціями домашніх смаколиків та крафтового вина.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

20/08

2022

СБ

1 день

Одноденна групова подорож кільцевим маршрутом з передзамовленим обідом та дегустаціями.
52 км з набором висоти близько 700 м. Є рельєф у вигляді затяжних гірок. Покриття - асфальт різної якості другорядними дорогами, частково каменисті та грунтові стежки. Темп групи в середньому - 14-16 км/год.

600 ГРН

У вартість входить:
- комплексний обід у садибі;
- дегустації різних сортів винограду, полуниці, фундука та крафтового вина;
- доступ до користування оригінальними фотозонами на приватній території;
- супровід Організатора-велогіда.
У вартість НЕ входить:
- додаткові перекуси, вода, сувеніри на маршруті.

Участь в заході передбачає передоплату в розмірі 200 грн.

Програма

Збираємося о 10 год. в центральній частині міста Кам'янця-Подільського. Знайомимося та вирушаємо на веломаршрут. Другорядними дорогами прямуємо до села Княжпіль – села протиріч.

Це село одне з найбідніших у районі, але, напевно, найбагатше на таланти. Хоча назва села горда і солідна, так би мовити, княжа, але навіть натяку на титули та помпезність немає, бо більшість будинків у громаді хоч і охайні, але дуже старенькі. Водночас милуватися і дивуватися є чому. Вражають місцеві краєвиди на лісовий масив «Княжа дача», міжріччя Гниловодки і Тернави, високий вал – греблю Максимового млина, скелі Сокіл й, звичайно ж, на тутешню родзинку – рукотворний водоспад. Княжпільчани розповідають, що цей водоспад – частина колишньої греблі Червоного млина, який функціонував на початку ХХ ст. Вся ця краса надихає творити і місцевих мешканців. Куди не глянь, тут як не актори, співаки, то вишивальниці чи художники. Є майстри і старовинних призабутих ремесел: лозоплетіння та писанкарства. Втішає, що місцеві не сидять і не журяться, що все погано, вони не втрачають віри й оптимізму, працюють, виживають, ще й співають.

Після огляду красот Княжпільського заказника, ми продовжуємо шлях до села Кульчіївці. Тут ми зупиняємося на смачний домашній обід в садибі відомого винороба. Робимо пам'ятні фото на гарних фотозонах. Прогулюємося поміж виноградників, куштуємо різних сортів винограду, полуниці та фундука. А також відпочиваємо на терасі дегустуючи крафтові вина.

Далі продовжуємо шлях назад до Кам'янця другорядними дорогами. І близько 18 год. повертаємося на місце старту.

- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page