top of page

КОСІВСЬКІ БАЙКИ

ВЕЛОТУР

Івано-Франківська обл.

Запрошуємо вас приєднатися до 3-денного велотуру Покуттям. Їдемо обкатувати стежки Прикарпаття, заряджатися енергією гірських річок та водоспадів, куштувати гуцульську кухню та гостювати у етнічного Гуцула Івана. Проживання в садибі зеленого туризму, харчування комплексне централізоване.

Цікавинки туру:
- Місто Коломия та Косів;
- Маєток Св.Миколая;
- Музей "Писанка" в Коломиї;
- Водоспади на р.Рибниця;
- Сокільська скеля та водоспад Сикавка;
- Лужківський водоспад;
- Форельова ферма;
- Гуцульска домашня кухня;
- Вечірні посиденьки з захоплюючими історіями.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

26/06 - 28/06

2021

СБ - ПН

3 дні / 2 ночівлі

Проживання в садибі зеленого туризму зі зручностями, харчування - професійна домашня кухня в розміщенні, кафе та колиби на маршрутах. Речі в 1 та 3 дні перевозимо з собою.
45-55км з набором висоти 450-900м на день, грунт 40% / асфальт 60%.

5 200 ГРН

У вартість входить:
- залізничні квитки Київ-Коломия та Коломия-Київ (купе);
- окреме купе для перевозки велосипедів;
- 2 ночі проживання в садибі зеленого туризму;
- харчування – 3 сніданки, 1 обід, 2 вечері;
- вхідні квитки та екскурсія в Маєтку Св.Миколая та Музеї писанки;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- лазня;
- прогулянка на конях;
- 2 обіди на маршрутах.

Програма

День 0. П'ятниця, 25 червня
Збираємося в Києві на залізничному вокзалі о 21:30 та сідаємо на нічний потяг до Коломиї.

День 1. Субота, 26 червня
Снідаємо в кафе та оглядаємо місто Коломия. Завітаємо до неймовірно величного Музею писанки. Вирушаємо на веломаршрут і через тихі села прямуємо до Резиденції Святого Миколая, де оглядаємо його гостинний Маєток з тисячами листів дітей з усієї країни. Далі рухаємось до розміщення, до пана Івана.
Обідаємо та їдемо на оглядовий маршрут по місту Косів: забираємося на гору Кичера (з панорамою міста), заглядаємо до річки Рибниця, (де, за бажанням, можемо покупатися у водоспадах) та прокотимось тихими вечірніми вуличками. Повертаємося до садиби, дуже смачно (по-домашньому) вечеряємо (Господар є професійним кухарем) та слухаємо цікаві історії Гуцульщини.
46км / 625м

День 2. Неділя, 27 червня
Сьогодні нас кличуть гори. Після сніданку в розміщенні вирушаємо на радіальний маршрут. Через села Кути та Тюдів добираємось до Сокільскої скелі, заввишки 100м, поряд з якою розташований один із перших пам’ятників Т.Г.Шевченку. А за ним зможемо побачити водоспад Сикавка. Далі мальовничою доріжкою вздовж річечки рухаємося в напрямку села Великий Рожин, де є можливість заглянути до одного з найбільших водоспадів Карпат – Лужківського, висота якого досягає 14м. Продовжуємо заїжджати вгору в напрямку села Яворів. Долаємо затяжний підйом та спускаємося до асфальтової дороги. За кілька кілометрів завертаємо на форельову ферму, де й обідаємо власноруч впійманою рибкою. Відпочивши, їдемо до Косова, де ще раз можемо покупатися у водоспадах Рибниці або відразу крутимо до садиби. Вечеряємо. Є можливість замовити руську баньку.
55км / 958м

День 3. Понеділок, 28 червня (в Україні офіційний вихідний - День Конститиції)
Ще раз снідаємо в гостинній садибі та вирушаємо на заключний маршрут туру. Через невеликі пагорби, селами, повертаємося до Коломиї. Обідаємо та збираємо велосипеди в чохли. Сідаємо на потяг до Києва, та о 7 ранку, сповнені здоров’я та гірської сили, роз’їжджаємося по домівках.
47км / 440м

* Розміщення в садибі можливе до 4 ос. в кімнаті. В будинку є всі зручності. Для велосипедів є мийка та гараж. У господарів є власні коні (порода Гуцулики): можна домовитися про верхову прогулянку. Також є власна пасіка: можна придбати додому меду. Все харчування в розміщенні майже повністю складається із власновирощених еко-продуктів.

* Організатор має ремнабір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page