top of page

КРАЙ ТОКАЙ

ВЕЛОТУР

Угорщина

Запрошуємо вас на весняні свята до 4-денного велотуру Угорщиною! Весна й тепло з сонцем сюди приходять раніше. І ми розпочинаємо велосезон із простих рівнинних маршрутів Токайським краєм. По вечорам відпочиваємо в термальних басейнах, дегустуємо токайські вина та гуляємо затишними вуличками європейських містечок. Замок Шарошпатаку привабить вас вечірнім видом, винний підвал підніме настрій, а велоінфраструктура додасть бажання виїхати на новий маршрут. Краса й традиції цього знаменитого краю занесено до культурного спадку ЮНЕСКО. Тур з перевозкою речей на авто.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

05/03 - 08/03

2022

СБ - ВТ

4 дні / 3 ночівлі

Ночівлі в готелях, харчування в закладах, перевозка речей на авто
35-65км на день з мінімальним набором висоти (рівнина), асфальт 80%, грунт 20%, велодоріжки та другорядні дороги. Всього за тур 130-140км.

390 EUR

У вартість входить:
- залізничні квитки Київ - Чоп та Мукачево - Київ (купе), Чоп - Захонь та Ньїредьгаза - Мукачево (сидячий);
- окреме купе для перевозки велосипедів;
- 3 ночі проживання в готелях в номерах по 2-3ос.;
- харчування: 3 сніданки та 1 вечеря;
- вхідний квиток в SPA-комплекс;
- дегустація вин у винних погребах;
- перевозка речей на авто між розміщеннями (1-3 день);
- паромна переправа через Тису (в разі використання);
- страхування подорожуючих закордоном;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- обіди/перекуси на маршрутах, вечері (крім 3 дня), додаткові напої, сувеніри та інші можливі дрібні витрати. (+50-100 EUR).

Програма

День 0. П'ятниця, 4 березня
Збираємось о 19:30 на Центральному залізничному вокзалі у Києві, складаємо велосипеди в чохли та сідаємо на нічний потяг 059К до станції Чоп.

День 1. Субота, 5 березня, 65км
Снідаємо в потязі (беремо їжу з дому), о 12:30 прибуваємо до Чопа. Пересідаємо на електричку, що перевозить нас через кордон. Виходимо в Захоні, здаємо речі в машину перевозки та вирушаємо на перший веломаршрут. Велодоріжками вздовж річки Тиса прямуємо до невеличкого містечка Шарошпатак. Заселяємося в готель, приймаємо душ, вечеряємо в ресторані, гуляємо вечірніми вуличками та околицями колоритного замку.

День 2. Неділя, 6 березня, 35км
Снідаємо в розміщенні та вирушаємо на другий веломаршрут. Прямуємо до міста Токай. Якщо буде сухо, можемо піднятися до мальовничого каньйону. Другорядними доріжками прибуваємо до місця призначення, поселяємося в готель та йдемо до винних погребів на дегустацію знаменитих на весь світ вин. Вечеряємо та вільно проводим час.

День 3. Понеділок, 7 березня, 34км (в Україні офіційний вихідний)
Снідаємо в розміщенні та продовжуємо наш шлях велодоріжками до селища Шошто, що неподалік Ньїредьгази. Заселяємося в готель. Другу половину дня проводимо у SPA-комплексі з термальними джерелами. Відпочиваємо та оздоровлюємось. Вечеряємо в готелі (включено у вартість туру) та вільно проводимо час.

День 4. Вівторок, 8 березня, 9км (в Україні офіційний вихідний)
Снідаємо трішки раніше, виселяємося та переїжджаємо 9км з речами до залізничного вокзалу Ньїредьгази. Сідаємо на український потяг до Мукачево. О 15:30 прибуваємо, є час прогулятися та пообідати. Та о 18год сідаємо на нічний потяг 081Л до Києва. О 7:25 ранку прибуваємо до столиці.

- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

Тур веде:
Каріна Бауліна
bottom of page