top of page

МЕДОВА БАКОТА

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас до рекреаційної групової велопрогулянки Поділлям. Ця подорож для любителів неквапливо проїхатись та порозглядати мальовничі природні пейзажі, а також відвідати цікаві місця і покуштувати крафтові смаколики. Ми подолаємо 2 нескладних маршрути, які безперечно посильні кожній активній людині. На нас чекатимуть захоплюючі екскурсії від ентузіастів своєї справи, а ще смачні дегустації фіточаїв, наливок та бакітського меду. Ми будемо спостерігати захід сонця, фотографувати краєвиди та насолоджуватися спокоєм у приємній компанії. Проживаємо в Домі мандрівника, власник якої проїхав 31 країну на велосипеді і знає потреби велотуриста та безліч цікавих історій.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

24/09 - 25/09

2022

СБ - НД

2 дні / 1 ночівля

Проживання в садибі зеленого туризму в різнопланових кімнатах хостельного типу. Переважно двоповерхові ліжка. Можливе змішане поселення. Зручності в садибі: туалет та душ з гарячою водою в будинку. Вуличні туалет та душ з підігрівом. Є можливість помити велосипеди.
Харчування комплексне домашнє двічі на добу.
25-30км з набором висоти 200-300м на день. Це означає, що маршрути розраховані на середньостатистичну активну людину. Катаємось ґрунтовими доріжками та частково другорядними дорогами. Є декілька затяжних спусків та підйомів. Регулярно робимо короткі зупинки для перекусів, пиття води тощо. Найбільше задоволення ви отримаєте на гірському велосипеді з широкими покришками.

2 000 ГРН

У вартість входить:
- 1 ніч проживання в садибі зеленого туризму "Дім мандрівника" в с.Гораївка;
- 2-разове комплексне домашнє харчування (2 сніданки та 2 вечері);
- вхідні квитки в Нац. парк "Подільські Товтри";
- екскурсія з дегустаціями на фабриці фіточаїв "Трав'ярня Прудивусів";
- екскурсія з дегустаціями на терасі пасіки "Медова Бакота";
- туристичний збір;
- супровід Організатора-велогіда.

Частину прибутку буде перераховано на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- залізничні квитки;
- трансфер з можливістю перевозки велосипеду від/до вокзалу Кам'янець-Подільського (вартість машини в один бік 800 грн - ділиться на кількість пасажирів);
- додаткові ночівлі в кімнатах хостельного типу (ніч 200 грн/ос.);
- прокат велосипеду та шолому;
- додаткові перекуси на маршрутах, напої, сувеніри тощо.

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата у розмірі 500 грн.

Програма

Група зустрічається з Організатором 24 вересня в Домі мандрівника (с.Гораївка, Кам'янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл.) об 11:00 (додатково забезпечуємо автотрансфером з вокзалу до місця збору, оплачується окремо).

Хто добирається власним автотранспортом, просимо звернути увагу на проміжок комендантської години. В разі необхідності існує можливість приїхати на день раніше та виїхати пізніше офіційної частини. Прохання заздалегідь попередити про це Організатора, щоб ми могли забезпечити вас проживанням (оплачується окремо).

Для учасників з Києва, хто добирається залізницею, радимо брати квитки на потяг 139 К (Київ - Кам`янець-Подільський) на 23.09.2022, з відправленням о 23:59 і прибуттям в Кам'янець-Подільський 24.09.2022 о 09:24. Доступні квитки різного класу. В продажі з'являються за 10 днів.
Для учасників з інших регіонів бажано спланувати прибуття в Кам'янець-Подільський до 10:00.

------------
День 1. Субота, 24 вересня, 25 км
Знайомимось, поселяємося та обідаємо в садибі. Беремо велосипеди та вирушаємо на перший маршрут. Живописною грунтовою доріжкою спускаємося до злиття річок Ушиці і Дністра. Відпочиваємо біля води та продовжуємо маршрут. Прибуваємо до Старої Ушиці на Трав'ярню Прудивусів: родинної фабрики фіточаїв, що займається збором, сортуванням та пакуванням лікарських трав, а також виготовленням трав'яних чаїв на різний смак. Дотепний господар проводить нам екскурсію виробництвом та дегустує улюблені чаї з медом, а ще крафтові наливки з канапками. Після душевних посиденьок продовжуємо свій шлях до берега Дністра, де споглядаємо шикарний захід сонця. Повертаємося до розміщення. Смачно вечеряємо, спілкуємося біля багаття та відпочиваємо після насиченого дня.

День 2. Неділя, 25 вересня, 32 км
Снідаємо в розміщенні та вирушаємо на другий маршрут. Берегом Дністра доїжджаємо до Бакоти - села, що було виселене та затоплене по причині будівництва Новодністровської ГЕС в 1981 році. Зараз це мальовнича затока, яке приваблює туристів з усього світу. Пішки спускаємося до Скельно-печерного монастиря, куштуємо цілющої джерельної води та робимо незабутні фото з оглядового майданчика. Тут же зупиняємося біля пасіки "Медова Бакота", де нам проводять яскраві дегустації медових смаколиків та чаювання на терасі з прекрасним видом. Після цього продовжуємо маршрут та спускаємося на велосипедах до берега Бакоти. Огинаємо затоку грунтовою доріжкою та підіймаємося до гори Теремець, звідки відкривається неймовірна панорама. Через село Каштанівка прямуємо до села Грушки, де зупиняємося відновити сили біля 700-літньої криниці з живою водою. Після чого повертаємося до розміщення, вечеряємо та готуємося до роз'їзду.

На цьому завершуємо нашу невеличку прогулянку.
------------
Учасникам, які повертаються до Києва залізницею, ми радимо потяг 770 на 26.09.2022, 00:44 (Кам'янець-Подільський - Київ). Прибуття до столиці, 26.09.2022 о 10:34. Доступні квитки різного класу. За домовленістю забезпечуємо вас автотрансфером до вокзалу. Організований виїзд з бази близько 18 год. Власним автотранспортом можна виїхати на день пізніше.

- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

З будь-яких орг. питань звертайтеся за телефоном 067 137 49 53, 095 477 91 98

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page