top of page

ПАЛАЦ-МОНАСТИР

ВЕЛОТУР

Київська обл.

Запрошуємо вас до одноденного велотуру Київщиною. Їдемо на захід від столиці до міста Фастова. Окрім катання мальовничими стежками, гуляємо дуже доглянутою територією Палацу Хоєцьких, який став прихистком монахів та дуже гарний Костел воздвиження Хреста. Також оглядаємо водяний млин ХІХст.. На маршруті є можливість покупатися.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

25/07

2021

НД

1 день

Одноденний велотур з автотрансфером, радіальним веломаршрутом та комплексним обідом у ресторані.
70км та 350м набору висоти, грунт 30% / асфальт - 70%

1 100 ГРН

У вартість входить:
- автотрансфер з Києва до Фастова та назад;
- перевозка велосипеду на адаптованому велопричепі;
- комплексний обід;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- додаткові перекуси, напої та вода на маршруті.

Для тих, хто їде своїм авто, вартість туру складає 800 ГРН.

Програма

Збираємося о 8:30 ранку на Вокзальній пл. Завантажуємо велосипеди на велопричеп та на авто їдемо 80км до Фастова.

Розпочинаємо веломаршрут з огляду Фастівського костелу Воздвиження Святого Хреста, що являє собою оригінальну неоготичну пам'ятку архітектури. Далі долаємо маршрут вздовж річки Унава крізь Урочище Унавське, заїжджаємо до 400-літнього дубу Семена Палія. Оглядаємо старий водяний млин в с.Пришивальня. В селі Томашівка зупиняємося на відпочинок та гуляємо територією Палацу Хоєцьких, який зараз є діючим чоловічим монастирем. Доглянута територія, клумби квітів, скульптури та невеличкий зоопарк роблять це місце куточком раю на Землі. В кіоску біля монасиря можна придбати оригінальних смаколиків.

"Палац Хоєцьких (нині Ризоположенський чоловічий монастир) був збудований у 1903-1910 нащадками польського шляхтича Яна Хоєцького, який придбав землі Томашівки в 1810 році. Після Жовтневого перевороту палац у них відібрали.
У радянські часи в будівлі діяла школа, але в 1986 році її розмістили в новій будівлі, а колишній маєток Хоєцьких почав пустувати й руйнуватися. У 2000 році землі садиби були передані під монастир. Монахи відновили палац та облаштовували територію.
Цікаво, що на території є невеличкий зоопарк зі страусами, ламами, павичами і т. ін."

Продовжуємо веломаршрут та їдемо назад до Фастова. Дорогою оглядаємо панорами гранітних кар'єрів. По фінішу маршруту смачно обідаємо в ресторані та на авто повертаємося до Києва.
70км / 350м набору висоти

- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необачності під час активного відпочинку.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх / Каріна Бауліна
bottom of page