top of page

ПАНСЬКІ МАЄТКИ

ВЕЛОТУР

Чернігівська обл.

Запрошуємо вас у дводенний велотур Чернігівщиною, до перлин палацово-паркового ансамблю - Качанівка, Тростянець, Сокиринці. Ці маєтки та дендропарк чернігівської шляхти, розташовані недалеко один від одного, по праву вважаються кращими на Лівобережжі. В одному з них ми навіть заночуємо.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

30/10 - 31/10

2021

СБ - НД

2 дні / 2 ночівлі

Проживання в комфортний умовах, в номерах по 2-4ос, можливе змішане поселення. Зручності в номерах або на коридорі. Харчування комплексне в кафе.
2 кільцевих веломаршрути без зайвих речей. 45-55км з набором висоти 200-250м на день, грунт 60% / асфальт 40%

3 600 ГРН

У вартість входить:
- трансфер на авто Київ - Качанівка - Київ;
- перевозка велосипедів на велопричепі;
- 2 ночі проживання в готелі (флігель маєтку);
- 2-разове комплексне харчування (2 сніданки, 2 вечері);
- вхідні квитки та екскурсії в Палаці Качанівка та Тростянецькому дендропарку;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- обіди/перекуси та вода на маршруті.

Тим, хто їде до Качанівки власним авто, вартість туру складає 3 000 ГРН.

Програма

День 0. 29 жовтня, п'ятниця
Збираємося в Києві на Центральному залізничному вокзалі о 19год. (додаткову точку збору назначимо на лівому березі). Завантажуємо велосипеди на виїжджаємо на авто до Качанівки. Прибуваємо до палацу, поселяємося та відпочиваємо.

День 1. 30 жовтня, субота
Снідаємо в кафе та йдемо на пішу екскурсію: Качанівський парк з палацом називають одним із кращих в Україні. Цілий комплекс будівель колишнього панського двору розташовані серед розкішного парку, в оточенні каскаду мальовничих ставків. Тут неодноразово бачили привида господаря маєтку. Після екскурсії вирушаємо на веломаршрут до ще одного маєтку в селі Сокиринці: серед парку стоїть палац, який може служити еталоном житла заможної шляхти. Його спорудили нащадки роду козацької старшини - Галагани. Після огляду повертаємося до Качанівки, вечеряємо, гуляємо територією, вільно проводимо час.
55км / 260м

День 2. 31 жовтня, неділя
Снідаємо, вдягаємо Хелловінське вбрання та їдемо до дендропарку Тростянець - мрія, яку втілив у життя нащадок гетьманського роду Скоропадських - він справедливо входить у п'ятірку кращих дендропарків України. Разом із екскурсоводом гуляємо парком, відпочиваємо та повертаємося назад до розміщення. Вечеряємо та на авто їдемо назад до Києва.
45км / 230м

- Проживаємо в готелі в кімнатах по 2-4ос.;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має ремнабір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необачності під час активного відпочинку.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page