top of page

ПЕРЕЯСЛАВ

ВЕЛОТУР

Київська обл.

Запрошуємо вас приєднатися до 2-денного велотуру Київщиною. Їдемо досліджувати лівобережну середню Наддніпрянщину, а саме Переяславський край. Доторкнемось до історії славетних земель і побачимо незвичайні природні об’єкти. Ночівля в готелі, комплексне харчування в ресторані, трансфер до/з Переяслава, насолода від катання без зайвих речей.

Цікавинки туру:
- Місто-музей Переяслав;
- Ташанський парк;
- Оглядовий майданчик у с.Циблі (панорама на «Шевченківські місця»);
- Руїни унікальної ротондальної церкви Каневських;
- Давньоруське городище ХІІ-ХІІІ ст. "Сковорода";
- Унікальне природне явище «Відьмина мітла»;
- Змійові вали та ін.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

12/06 - 13/06

2021

СБ - НД

2 дні / 1 ночівля

Проживання в готелі у кімнатах по 2-3 ос, комплексне харчування в ресторані. Катаємо радіальні маршрути без зайвих речей.
50-75км з набором висоти 200-300м на день, покриття - грунт 50%, асфальт 50%

2 600 ГРН

У вартість входить:
- автотрансфер з Києва до Переяслава та назад;
- перевозка велосипедів на велопричепі;
- 1 ніч проживання в готелі;
- базове харчування: 2 сніданки та 2 вечері;
- екскурсія авторським маршрутом "Незвідана Переяславщина" з Миколою Богатирем;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- обіди/перекуси та вода на маршрутах.

Для тих, хто їде на своєму авто, вартість туру складає 2 400 ГРН

Програма

День 1. Субота, 12 червня
Збираємося о 07:30 на Вокзальній пл. у Києві, завантажуємо велосипеди на велопричеп та їдемо на авто 100км до Переяслава. (Додаткова точка збору на лівому березі, на просп.Бажана). Прибуваємо до готелю, поселяємося та снідаємо. Перевдягаємося у велоформу та їдемо без зайвих речей перший радіальний маршрут. Прямуємо до Ташанського парку, закладеного 1775р. - пам'ятки садово-паркового мистецтва. Гуляємо поміж вікових дерев. Також оглядаємо давньоруське городище ХІ-ХІІІст. та вид на долину Супою. У с.Ульянівка оглядаємо старий цегельний завод. Повертаємося до готелю, вечеряємо та, за бажанням, йдемо на вечірню пішу прогулянку Центром міста. Відпочиваємо та вільно проводимо час.
75км / 280м набору висоти

День 2. Неділя, 13 червня
Снідаємо в готелі та вирушаємо на другий радіальний маршрут Переяславщиною. Сьогодні нас супроводжує місцевий велоактивіст, екскурсовод та патріот рідних земель Микола Богатир. Разом ми відвідуємо цілий список цікавих історичних та природних об’єктів. Розпочинаємо з екскурсії містом, а потім їдемо повз Змійові вали – найбільшу систему укріплень в Україні, яка має понад тисячолітню історію і є досить унікальним та загадковим об’єктом. Відвідуємо руїни ротодальної церкви Каневських, городище XII-XIIIст. "Сковорода", а також панораму в с.Циблі на затоплену церкву та ін. В цей день ми дізнаємося багато нового про рідний край. Сосновим лісом вздовж Дніпра повертаємося до готелю (на ділянці маршруту є пісок), вечеряємо, а після – на автотранспорті вирушаємо назад до Києва.
45км / 160м набору висоти

* Проживання у готелі в 2-3місних номерах;
* Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
* Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page