top of page

ПЕЧЕРА АТЛАНТИДА

СПЕЛЕОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас в активний тур вихідного дня до карстової печери, яка вважається найкрасивішою в Європі - Атлантиди! Печера має понад 7,5 км ходів і є кристалізованою на понад 80%. Різноманітні кристали за кольором та формою не залишать байдужими нікого. Разом із гідом спробуємо себе у ролі спелеологів, подолаємо власні страхи темряви та замкнутого простору, послухаємо цілковиту тишу та познайомимося із червонокнижними жителями печери - кажанами. Ночуємо у теплій спелеохаті. Ввечері відпочиваємо у лазні.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

18/11 - 19/11

2023

СБ - НД

2 дні / 1 ночівля

Проживання в теплій спелеохаті у кімнаті хостельного типу, харчування комплексне від господарів
2 денні піші маршрути в печери, є вузькі пролази, печера суха зі стабільною температурою +12С, можна брати дітей від 8-9 років та підлітків

4 200 ГРН

У вартість входить:
- ночівля у теплій спелеохаті, прокат спальника;
- повний комплекс харчування (2 сніданки, 2 обіди, 1 вечеря);
- 2 екскурсії печерою з гідом (маршрутами "Детальний" та "Максимальний");
- прокат комбінезона та ліхтарика;
- вечірня лазня (до 3х год.);
- туристичний збір;
- супровід Організатора.

Частину прибутку буде перераховано на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- трансфер до печери (залізничні квитки та автотрансфер від вокзалу Кам'янця-Подільського (близько 300грн/ос в обидва боки);
- сувеніри, додаткові напої тощо;

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата у розмірі 1000 грн.

Програма

Зустрічаємося 18 листопада о 10 год. на базі спелеохати в селі Завалля, Кам'янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл. Добратися можна власним авто або потягом 139К з Києва до Кам'янця-Подільського.

Хто добирається власним автотранспортом, просимо звернути увагу на проміжок комендантської години. В разі необхідності існує можливість приїхати на день раніше та виїхати пізніше основної групи. Прохання заздалегідь попередити про це Організатора, щоб ми могли забезпечити вас проживанням (оплачується окремо).

Для учасників, хто добирається залізницею, радимо брати квитки на потяг 139 К (Київ - Кам'янець-Подільський) на 17.11.2023, з відправленням о 23:43 і прибуттям в Кам'янець-Подільський 18.11.2023 о 08:50. Доступні квитки різного класу. Організовуємо автотрансфер від/до вокзалу (оплачується окремо).

День 1. Субота, 18 листопада
Збираємося у спелеохаті, знайомимося, снідаємо, отримуємо спорядження та, у супроводі місцевого гіда, вирушаємо на перший маршрут печерою - "Детальний". Він займає 3-3,5 год, включає детальне ознайомлення з печерою і наповнений цікавими складними елементи проходження.
Повертаємося до спелеохати, обідаємо.
З 18 год. йдемо відпочивати до лазні. Після чого вечеряємо та вільно проводимо час.

День 2. Неділя, 19 листопада
Снідаємо та йдемо на другий маршрут печерою - "Максимальний". Він займає 4,5-5 год, багато складних проходжень, розпорів, вузьких місць… Охоплює значну частину печери. Відвідуємо найбільшу залу Атлантиди. Повертаємося до хати, перевдягаємося та обідаємо. На цьому основна частина туру завершується. О 18 год. виселяємося з розміщення та їдемо до Кам'янця-Подільського.

Учасникам, які повертаються до Києва залізницею, ми радимо потяг 140 К на 19.11.2023, 20:30 (Кам'янець-Подільський - Київ). Прибуття до столиці, 20.11.2023 о 05:38. Доступні квитки різного класу. За домовленістю забезпечуємо вас автотрансфером до вокзалу. Організований виїзд з бази близько 18 год. Власним автотранспортом можна виїхати на день пізніше.

- Список речей та інші подробиці туру будуть вислані в особистих листах після реєстрації та прийняття в групу;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх (вегетаріанців просимо зазначити це в заявці на участь);
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page