top of page

ПОДІЛЬСЬКИЙ ВОЯЖ

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас максимально зануритися в атмосферу та красу Поділля у велотурі! За 5 днів ми подолаємо кільце маршруту довжиною близько 200 км. Кожен день мандрівки наповнений пізнавальними екскурсіями, цікавими веломаршрутами із неймовірними краєвидами, а також смачним харчуванням та дегустаціями крафтової продукції. Ночуємо в комфортних готелях та садибах зеленого туризму. Базове харчування та перевозка речей на авто. Все включено!

Основні цікавинки туру:
- Місто Кам'янець-Подільський, входить до 7 чудес України (екскурсія);
- Вербецька Товтра та Кармалюкова гора;
- Місто Дунаївці (екскурсія);
- Водоспад Бурбун та Гуральський водоспад;
- Замок Сцибор-Мархоцького в с.Отроків (переобладнаний під готель в атмосферному стилі, де ми ночуємо);
- Замок та парк в с.Отроків (екскурсія);
- Томашева криниця в с.Сокілець;
- с.Чабанівка: Народний музей (екскурсія) та овеча ферма зі смачними сирами (можна придбати);
- Бакота - українська Атлантида;
- Пасіка "Медова Бакота" (екскурсія, дегустації);
- Крафтова виноробня сім'ї Онищуків та ін.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

23/08 - 27/08

2023

СР - НД

5 днів / 4 ночівлі

Ночівлі в готелях та садибах зеленого туризму зі зручностями та гарячим душем. Можливе змішане поселення.
Базове комплексне харчування двічі на добу. Перевозка речей між розміщеннями на авто.
40-50км з набором висоти 400-600м на день. Це означає, що маршрути мають рельєф у вигляді пагорбів, але розраховані на широку аудиторію велолюбителів. Рухаємося як ґрунтовими доріжками, так і асфальтованими дорогами загального користування. Робимо короткі зупинки для перекусів, пиття води, фото тощо. Радимо використовувати для цього туру гірський або кросовий велосипед. Є можливість прокату звичайних та електро гірських велосипедів.

7 700 ГРН

У вартість входить:
- 4 ночі проживання в готелях та садибах зеленого туризму в кімнатах по 2-4 ос.;
- харчування: 5 сніданків, 4 вечері;
- екскурсія та дегустації на Медовій Бакоті (різні види меду, медові напої, десерти, фрукти тощо);
- екскурсія та дегустації на Виноробні сім'ї Онищуків (6 видів сухохо вина + овечі сири, фундук, фрукти, мед, печиво тощо.);
- екскурсія старим містом Кам'янець-Подільський;
- екскурсія містом Дунаївці;
- екскурсія замком Сцибор-Мархоцького та прилеглим парком в с.Отроків;
- екскурсія в Народному музеї в с.Чабанівка;
- перевозка речей на авто між розміщеннями;
- туристичний збір;
- супровід Організатора-велогіда.

Частину прибутку перераховуємо на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- залізничні квитки;
- довільна вечеря в Кам'янці-Подільському в 5й день;
- прокат велосипеду та шолому;
- додаткові перекуси на маршрутах, напої, сувеніри тощо.

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата у розмірі 2200 грн.

Програма

Зустрічаємося 23 серпня (середа) о 9 год. ранку на залізничному вокзалі в місті Кам'янці-Подільському.

Для учасників, хто добирається залізницею, радимо брати квитки на потяг 139 К (Київ - Кам'янець-Подільський) на 22.08.2023, з відправленням о 23:43 і прибуттям в Кам'янець-Подільський 23.08.2023 о 08:50. Також цим потягом можна приїхати зі Львова (081 Ужгород - Київ). Доступні квитки різного класу.
----------
День 1. Середа, 23 серпня. 53 км
Зустрічаємося на вокзалі, знайомимося та непотрібні на маршруті речі здаємо в машину перевозки. Самі починаємо веломаршрут та їдемо до кафе, де на нас чекає смачний сніданок. Зарядившись ароматною кавою, зустрічаємося з екскурсоводом та слухаємо захоплюючу екскурсію по Кам'янець-Подільському. Потім виїжджаємо за місто та рухаємося в напрямку с.Гуменці. Тут зупиняємося оглянити Кармалюкову гору, Лису гору та Вербецьку Товтру. Далі, вздовж невеличкої річки Мукша прямуємо в бік м.Дунаївці. Заселяємося до готелю, вечеряємо та вільно проводимо час.

День 2. Четвер, 24 серпня. 40 км
Снідаємо в готелі та переїжджаємо на велосипедах до центру міста, де нас зустрічає місцевий екскурсовод. Пішки оглядаємо найцікавіші об'єкти, історичні споруди. Після цього виїжджаємо за місто, відвідуємо маловідомий Гуральський водоспад та дуже відомий водоспад Бурбун. В останньому найсміливіші можуть покупатися: заряд бадьорості гарантовано! Далі полями-лісами прямуємо до с.Отроків, де поселяємося в атмосферному замку, який відреставрували та зробили комфортний готель. Тут же вечеряємо та відпочиваємо.

День 3. П'ятниця, 25 серпня. 43 км
Снідаємо в готелі та йдемо на пішу екскурсію замком та навколишнім парком. Дуже мальовничі, спокійні та незатоптані місця, які варті уваги. Після екскурсії перевдягаємося та вирушаємо на черговий веломаршрут. Зупиняємося у с.Сокілець відпочити біля Томашевої кринички, де тіче джерельна вода та облаштована купель, а навкруги запаморочливий краєвид на каньйон річки Ушиця. Перепочивши, мальовничими грунтовими стежками рухаємося в бік с.Чабанівка. Тут ми відвідуємо Народний музей та овечу ферму, де є можливість скуштувати та придбати смачних сирів із собою. Після цього їдемо до с.Грушка, де 700-літня криничка "Жива вода" наповнює нас силою. І наостанок переїжджаємо до с.Гораївка, де і зупиняємося на ночівлю. Смачна та поживна домашня вечеря від професійного шеф-кухаря не залишить голодним нікого. Відновлюємо сили та відпочиваємо.

День 4. Субота, 26 серпня
День відпочинку від велосипеду. Снідаємо в садибі та виходимо пішки гуляти вздовж величного Дністра. Вже, буквально, за кілька кілометрів ми зупиняємося на пісіці Медова Бакота, щоб познайомитися із місцевим бджілярством та поласувати медовими смаколиками з видом на прекрасну Бакоту. Після цього, за бажанням, катаємося на моторному катері по Бакоті, купаємося та насолоджуємося красою Поділля. Повертаємося до розміщення, вечеряємо та вільно проводимо час.

День 5. Неділя, 27 серпня. 45 км
Снідаємо в садибі та стартуємо заключний веломаршрут. Через 2 чарівних яри (Совиний та Сурженецький) прямуємо до с.Кульчіївці, де відвідуємо екскурсію на домашній виноробні сім'ї Онищуків. Титулований подільський винороб частує нас 6 видами вина та закусками у вигляді овечих сирів, власновирощеного фундука, ягід/фруктів тощо. Відпочивши у цьому райському куточку, переїжджаємо до фінальної точки туру - Кам'янця-Подільського. Тут, за бажанням, вечеряємо в одному із закладів та переїжджаємо до вокзалу. На цьому завершуємо наш меганасичений тур Поділлям.
----------
Учасникам, які повертаються до Києва залізницею, ми радимо потяг 140 К на 27.08.2023, 20:30 (Кам'янець-Подільський - Київ). Прибуття до столиці, 28.08.2023 о 05:38. Доступні квитки різного класу.

- Наявність шолому є обов'язковою умовою участі;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

У випадку необхідності є декілька велосипедів (2 гірських електробайка і 2 звичайних гірських) та шоломів напрокат з доставкою. Бронюйте заздалегідь.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page