top of page

ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас до 4-денного велотуру мальовничим Поділлям у жовтні! Катаємось дивовижним та неповторним Національним природним парком "Подільські Товтри", якому нема аналогів у всьому світі. Оглядаємо екзотичні скелі різної форми, водоспад Бурбун, скельний монастир, Бакоту та перлину Поділля - місто Кам'янець-Подільський з екскурсією до фортеці та катанням на БРДМ.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

14/10 - 17/10

2021

ЧТ - НД

4 дні / 3 ночівлі

Проживання в готелях/садибах, харчування в закладах, перевозка речей на авто.
Основні 2 дні катання: 55-60км з набором висоти до 600-900м на день. Покриття - другорядні асфальтовані дороги та каменисті грунтівки.

5 400 ГРН

У вартість входить:
- залізничні квитки: Київ - Дунаївці (плацкарт - денний переїзд) та Кам'янець-Подільський - Київ (купе + окреме купе для велосипедів);
- 3 ночі проживання в готелях та садибах в кімнатах по 2-4ос. з пізнім виселенням в останній день;
- 3 сніданки та 1 вечеря (на Бакоті);
- перевозка речей між розміщеннями на авто;
- вхідні квитки та екскурсія в Кам'янець-Подільській фортеці;
- оглядова прогулянка на БРДМ по Кам'янцю-Подільському;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- все інше харчування, перекуси та вода на маршрутах.

Вартість без залізничних квитків - 5 000 грн

Програма

День 1. Четвер, 14 жовтня
Збираємося о 14 год на залізничному вокзалі в Києві, сідаємо на потяг та їдемо менше 7 годин до ст.Дунаївці, Хмельницької обл. О 22 год пересідаємо на велосипеди та переїжджаємо 17км до готелю, де зупиняємося на ночівлю.
17км / 120м набору висоти

День 2. П'ятниця, 15 жовтня
Снідаємо в готелі та прямуємо на Бакоту. Дорогою зупиняємося на відпочинок біля водоспаду Бурбун: чаруючий водоспад нагадує райський куточок, незіпсована дика природа, каміння вкрите мохом та кущі папороті. Неподалік від нього, метрів за тридцять вздовж течії, б'є джерело з прісною водою.

Бакота – село, але цього села ви не знайдете на карті України. Колишні його мешканці не можуть повернутися додому. Бо там, де колись була Бакота, сьогодні тече Дністер. У зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла село було виселене та затоплене, а на його місці утворено Бакотську затоку на Дністровському водосховищі. Оглядаємо види неземної краси із Білої гори та продовжуємо наш шлях. Поселяємося у садибі в селі Гораївка, вечеряємо та відпочиваємо.
57км / 570м набору висоти

День 3. Субота, 16 жовтня
Снідаємо в розміщенні. Спускаємося до Дністра та берегом огинаємо Бакотську затоку. Доїжджаємо до Субічу та влаштовуємо невеличкий пікнік з видом на мальовничі рифові схили. Після - докручуємо до Кам'янця-Подільського та поселяємося в готелі в центрі міста. Відпочиваємо, вечеряємо та вільно проводимо час.
60км / 920м набору висоти

День 4. Неділя, 17 жовтня
У цей день велосипеди залишаємо та йдемо гуляти пішки. Відвідуємо пізнавальну екскурсію фортецею, яка є одним із 7 чудес України. Катаємось на екскурсійних БРДМ оглядовим маршрутом. Гуляємо містом та відпочиваємо в ресторанах. Сідаємо на нічний потяг та зранку прибуваємо до Києва.

УВАГА! Розміщення на Бакоті представляє собою байкфрендлі садибу, зі зручностями в будинку, але розкладка можлива на двоспальних ліжках та туристичних нарах зі спальниками (можна взяти у господаря).

- Проживання в готелях/садибах у кімнатах по 2-4ос. (можливе змішане поселення);
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду.
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необачності під час активного відпочинку.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page