top of page

ПІВНІЧНЕ СЕРЦЕ УКРАЇНИ

ВЕЛОТУР

Сумська - Чернігів-ка обл.

Запрошуємо вас приєднатися до 3-денного велотуру північно-східною Україною! Їдемо до колишньої столиці Сіверського князівства - місто-музея Новгород-Сіверського. Знайомимось із стародавнім містом та його пам'ятками: Замкова гора, Тріумфальна арка, вікові торгові ряди та ін. Відвідаємо екскурсії величним Спасо-Преображенським монастирем та музеєм "Слово о полку Ігоревім". Оглядаємо покинутий крейдяний кар'єр та найбільший розлив Десни в Мезинському НПП. Проживаємо в якісному готелі, харчуємось в ресторані.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

08/05 - 10/05

2021

СБ - ПН

3 дні / 2 ночівлі

Проживання в готелі, харчування в кафе, ресторані. 1 і 3 день речі перевозимо з собою.
40-75км з набором висоти 250-500м на день. Покриття - асфальт/грунт - 75/25%

3 100 ГРН

У вартість входить:
- залізничні квитки Київ-Шостка та Шостка-Київ, інтерсіті, 2 клас;
- 2 ночі проживання в готелі "Слов'янський" у 2-місному номері;
- 3 сніданки та 1 обід (в другий день);
- вхідні квитки та екскурсії в Спасо-Преображенському монастирі та музеї "Слово о полку Ігоревім";
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- вечері, перекуси та вода на маршрутах.

Вартість без залізничних квитків - 2 700 грн

Програма

День 1. Субота, 8 травня
Збираємось о 06:30 ранку на Центральному залізничному вокзалі у Києві. Складаємо велосипеди в чохли та сідаємо на потяг Інтерсіті до Шостки. 4 години в дорозі і ми на місці початку веломаршруту. О 12 год. снідаємо (обідаємо) в Шостці та прямуємо до Новгород-Сіверського. Дорогою проїжджаємо ліс, де прокладена траса веломарафону "Лазарленд". Можемо проїхатись кільце та рухаємося далі. Оглядаємо покинутий крейдяний кар'єр у Путивську. Прибуваємо до Н.-Сіверського, робимо оглядову велопрогулянку та поселяємося в готелі "Слов'янський". Вечеряємо, гуляємо містом та вільно проводимо час.
50км / 443м

День 2. Неділя, 9 травня
Снідаємо в ресторані готелю та йдемо на екскурсії до дуже гарного та цікавого Спасо-Преображенського монастиря та музея "Слово о полку Ігоревім". Після - виїжджаємо на радіальний веломаршрут без зайвих речей. Прямуємо вздовж Десни до Мезинського ландшафтного парку. Проїжджаємо еко-стежкою, набираємось сили від багатовікового дуба, відвідуємо природну пам'ятку Ушівську криницю з питною цілющою водою. Обідаємо смачною домашньою кухнею у сільській садибі. За бажанням заїжджаємо на оглядову гору, з якої розкриваються фантастичні види на розливи Десни. Повертаємося до готелю, вечеряємо та вільно проводимо час.
75-83км / 506м

День 3. Понеділок, 10 травня (в Україні офіційний вихідний)
Снідаємо в готелі та вирушаємо на заключний веломаршрут назад до Шостки, іншою дорогою. Прибуваємо в місто, обідаємо. Переходимо до вокзалу, складаємо велосипеди та о 15:21 відправляємося до Києва. О 19:28 прибуваємо до столиці.
37км / 266м

* Проживання в готелі в стандартних 2-місних номерах зі зручностями, із двоспальним ліжком. Можливе поселення в номерах напівлюкс, люкс за додаткову плату;
* Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
* Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page