top of page

РЕГІОН МАРАМУРЕШ

ВЕЛОТУР

Румунія

Запрошуємо вас до 3-денного велотуру північною Румунією! Їдемо до унікального, колоритного та загадкового регіону Марамуреш, що є частиною Східних Карпат. Саме тут найбільше збереглися старі традиції та звичаї. Ніби законсервовані у часі взірцеві автентичні села, де кожна брама у двір як витвір мистецтва. Адже візитівкою краю є різьба по дереву. Катаємо радіальні маршрути з міста Сигіт. Оглядаємо монастир у Бирсані з найвищою у світі дерев'яною церквою. Заглянемо до Веселого Цвинтаря та побачимо багато інших церков, деякі з них занесено до світового спадку ЮНЕСКО. Гірські ландшафти зарядять нас силою та створять апетит, який ми втамуємо багатою румунською кухнею.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

07/05 - 09/05

2022

СБ - ПН

3 дні / 2 ночівлі

Проживання в комфортному готелі в 2-місних номерах, харчування в ресторанах, кільцеві веломаршрути;
Від 20 до 50км на день із середнім по складності рельєфом (є набір висоти), грунт/асфальт - 50/50%.

290 EUR

У вартість входить:
- залізничні квитки класу купе Київ-Солотвино та Солотвино-Київ;
- окреме купе для перевозки велосипедів;
- 2 ночі проживання в готелі в 2-місних номерах;
- 3 сніданки;
- вхідний квиток на Веселий Цвинтар;
- страхування подорожуючих закордоном;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- вечері, перекуси та вода на маршрутах.

Програма

День 0. П'ятниця, 6 травня
Збираємося о 16:30 на Центральному залізничному вокзалі у Києві, складаємо велосипеди та о 17:12 відправляємося на нічному потязі 013 К до ст.Солотвино.

День 1. Субота, 7 травня, 40 км
О 10:40 прибуваємо на станцію, снідаємо в кафе та переїжджаємо до пункту пропуску через державний кордон. Перетинаємо річку Тису пішохідним мостом та прямуємо до місця нашого проживання в м.Сигіт. Заселяємося в готель та вирушаємо на перший радіальний маршрут до Веселого Цвинтаря та Peri Monastery Sapanta біля села Сепинці. Особливістю цвинтаря є унікальні кольорові дерев'яні нагробки, на яких вирізьблено сценки з життя похованих там мешканців села, часто в супроводі дотепних віршиків, що розповідають про померлих або причини їхньої смерті. Повертаємося до готелю, вечеряємо в ресторані та, за бажанням, виходимо на ознайомчу пішу прогулянку містом.

День 2. Неділя, 8 травня, 51 км
Снідаємо в розміщенні та їдемо на другий, більш гірський маршрут. Зупиняємося оглянути казкову територію монастиря в Бирсані. З доглянутим садом та найвищою у світі дерев'яною церквою (78м), яка внесена до списку спадщини ЮНЕСКО та Книги рекордів Гіннеса. Далі продовжуємо маршрут автентичними румунськими селами, де різьблена дерев’яна брама стоїть на вході у кожен двір. Повертаємося до готелю. Вечеряємо в ресторані. За бажанням прогуляємося пішки через ліс до місця, з якого відкривається гарна панорама на вечірнє місто.

День 3. Понеділок, 9 травня (в Україні державний вихідний), 23км
Снідаємо в розміщенні та їдемо завершальний короткий оглядовий маршрут Мармарощиною. Повертаємося до готелю, забираємо речі та прямуємо до українського кордону. Заїжджаємо в Солотвино. Якщо залишається час, відвідуємо унікальне солоне озеро та обідаємо. О 17:20 відправляємося на нічному потязі 013 Л до Києва.
О 10:42 вівторка прибуваємо до столиці.

- 4км від вокзалу до готелю і назад речі перевозимо з собою;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

Тур веде:
Каріна Бауліна
bottom of page