top of page

СВІТ СУБІЧ

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас до 3-денної велоподорожі Поділлям у комфортному форматі! Початок і завершення маршруту в місті Кам'янці-Подільському. Протягом мандрівки ми оглянемо безліч, вражаючих своєю красою, природних об'єктів Нац. парку "Подільські Товтри". Заночуємо на березі Дністра у затишній садибі з неймовірним краєвидом. Культурну програму доповнять екскурсія з дегустаціями крафтових вин у титулованого винороба, екскурсія з дегустаціями медових продуктів на домашній пасіці, а на завершення - новий погляд на старе місто Кам'янець-Подільський від місцевого велогіда. Смачне харчування, перевозка речей на авто. Все включено.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

14/07 - 16/07

2023

ПТ - НД

3 дні / 2 ночівлі

Ночівлі в садибі зеленого туризму зі зручностями та гарячим душем в будинку. Можливе змішане поселення.
Базове комплексне харчування двічі на добу на базі та обіди-дегустації на маршрутах. Перевозка речей від/до вокзалу в 1 та 3 дні.
30-40км з набором висоти 400-600м на день. Це означає, що маршрути мають рельєф у вигляді пагорбів, але розраховані на широку аудиторію велолюбителів. Рухаємося як ґрунтовими доріжками, так і асфальтованими дорогами загального користування. Робимо короткі зупинки для перекусів, пиття води, фото тощо. Найбільше задоволення ви отримаєте на гірському велосипеді з широкими покришками. Є можливість прокату звичайних та електро гірських велосипедів.

4 500 ГРН

У вартість входить:
- 2 ночі проживання в садибі зеленого туризму в с.Субіч у 3-місних кімнатах;
- харчування: сніданок у кафе Кам'янця-Подільського, 2 вечері та 2 сніданки в розміщенні, обід на пасіці в 2й день;
- екскурсія з дегустаціями крафтових вин та закусками у садибі сім'ї Онищуків;
- екскурсія з дегустаціями на Миколиній пасіці;
- екскурсія старим містом Кам'янець-Подільський;
- перевозка речей на авто в 1 і 3 дні;
- туристичний збір;
- супровід Організатора-велогіда спеціально розробленими авторськими маршрутами (ремнабір, аптечка).

Частину прибутку перераховуємо на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- залізничні квитки;
- вечеря в Кам'янці-Подільському в 3й день;
- прокат велосипеду та шолому;
- додаткові перекуси на маршрутах, напої, сувеніри тощо.

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата у розмірі 1000 грн.

Програма

Зустрічаємося 14 липня (п'ятниця) о 9 год. ранку на залізничному вокзалі в місті Кам'янці-Подільському.

Для учасників, хто добирається залізницею, радимо брати квитки на потяг 139 К (Київ - Кам'янець-Подільський) на 13.07.2023, з відправленням о 23:43 і прибуттям в Кам'янець-Подільський 14.07.2023 о 08:50. Також цим потягом можна приїхати зі Львова (081 Ужгород - Київ). Доступні квитки різного класу.
------------
День 1. П'ятниця, 14 липня. 34 км
Зустрічаємося на вокзалі, знайомимося та непотрібні на маршруті речі здаємо в машину перевозки. Самі починаємо веломаршрут та їдемо до кафе, де на нас чекає смачний сніданок. Зарядившись ароматною кавою виїжджаємо за місто та рухаємося до с.Кульчіївці. Тут зупиняємося в садибі сім'ї Онищуків, де Господар, титулований крафтовий винороб Олександр, проводить нам екскурсію своїм господарством та дегустує 6 видами вина під закуску овечими сирами та власновирощеними ягодами та фундуком. Після цього продовжуємо веломаршрут. Повз Китайгородське відслонення - унікальне, єдине у світі, геологічне явище, прямуємо до с.Субіч. Тут зупиняємося на ночівлю в неймовірно мальовничому місці з видом на Дністер, у щойно відреставрованій автентичній сільській садибі зі зручностями та гарячим душем. Смачно вечеряємо та вільно проводимо час.

День 2. Субота, 15 липня. 42 км
Снідаємо в розміщенні та виїжджаємо на кільцевий веломаршрут. Спускаємося до річки Студениця та переходимо її вбрід. Підіймаємося в с.Колодіївка, перепочиваємо біля магазину. А вже в наступному селі Крушанівка зупиняємося на повноцінний обід у гостинній Миколиній пасіці. Тут відпочиваємо та дегустуємо медові смаколики. Далі продовжуємо свій шлях на Молочний камінь - захоплюючий природній об'єкт у Совиному яру. Оглядаємо панораму на долину річки Студениця та виїжджаємо з лісу на дорогу. Повертаємося до розміщення, вечеряємо та відновлюємо сили у тихій заповідній місцевості.

День 3. Неділя, 16 липня. 33 км
Снідаємо в розміщенні та вирушаємо на заключний веломаршрут до Кам'янця-Подільського. Оглядаємо Китайгородське відслонення з іншого ракурсу, а також руїни маєтку Ожеховських та костел 1775 р. Переїжджаємо яр, та, через с.Станіславівка, другорядною дорогою прямуємо до фінішу. Тут нас зустрічає дотепний екскурсовод, який проводить нас найцікавішими куточками Старого міста.

Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших міст України. Завдяки унікальному поєднанню історико-архітектурної, містобудівної спадщини, ландшафту каньйону річки Смотрич, «Старе місто (Кам'янець-Подільський)» оголошено державним історико-архітектурним заповідником та входить до 7 чудес України.

Після екскурсу можна зупинитися на вечерю в одному із закладів міста. Переїжджаємо до вокзалу та завершуємо наш насичений 3-денний велотур.
-------------
Учасникам, які повертаються до Києва залізницею, ми радимо потяг 140 К на 16.07.2023, 20:30 (Кам'янець-Подільський - Київ). Прибуття до столиці, 17.07.2023 о 05:38. Доступні квитки різного класу.

- За основу взяте проживання в садибі у 3-місних кімнатах (2+1). Також є можливість ночівлі в нових 2-місних глемпах за додаткову плату. А також ночівля у своєму чи стаціонарному наметі на території бази;
- Наявність шолому є обов'язковою умовою участі;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

У випадку необхідності є декілька велосипедів (2 гірських електробайка і 2 звичайних гірських) та шоломів напрокат з доставкою. Бронюйте заздалегідь.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page