top of page

СЛАВСЬКЕ

ВЕЛОТУР

Львівська обл.

Запрошуємо вас до дводенного велотуру в Славське, Львівської обл. Це місце закохало в себе багато велосипедистів, що полюбляють драйв та гори. 2 дні бадьорого катання Карпатами, з підйомом на найдовшому крісельному підйомнику на гору Високий Верх. Спуск по обладнаній трасі байкпарку. Невеличкий екстрім та шалені емоції додатуть життя у ваше життя!

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

07/08 - 08/08

2021

СБ - НД

2 дні / 1 ночівля

Проживання в комфортних умовах, в садибі зі зручностями, в кімнатах по 2-3ос. Є відкритий басейн. Харчування централізоване в розміщенні.
2 дні катання в горах без зайвих речей на гірських велах. Спуск по трасі байкпарку. 40-50км з набором висоти 800-1200м на день (гори!). Складність можна регулювати в залежності від побажань групи.

4 600 ГРН

У вартість входить:
- залізничні квитки класу купе Київ - Славське - Київ;
- окреме купе для перевозки велосипедів;
- 1 ніч проживання в садибі з пізнім виселенням в неділю;
- базове харчування: 2 сніданки та 2 вечері;
- підйом на підйомнику в байкпарку;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- обіди/перекуси та вода на маршрутах.

Програма

День 0. 06.08.2021 - п'ятниця
Збираємося о 17:30 на Центральному залізничному вокзалі у Києві та сідаємо на нічний потяг 081К до ст.Славське.

День 1. 07.08.2021 - субота
О 6:30 прибуваємо до Славського, переїжджаємо до садиби, поселяємося та снідаємо. Залишаємо всі зайві речі та виїжджаємо на перший радіальний маршрут тутешніми горами. В селі Волосянка зупиняємося на обід, а після - на крісельному підйомнику байкпарку Захар Беркут, разом з велосипедами підіймаємося на гору Високий Верх. Робимо пам'ятні фото та обладнаною промаркованою трасою спускаємося донизу (близько 3 км фану). Повертаємося до розміщення, вечерємо та вільно проводимо час. Є вільний доступ до відкритого басейну. За бажанням можна замовити лазню.

День 2. 08.08.2021 - неділя
Снідаємо в розміщенні та їдемо на другий кільцевий маршрут, частиною якого є траса веломарафону Славське Трофі. Вдосталь накатуємось, повертаємося до садиби, вечеряємо, перевдягаємося та прямуємо на вокзал. Сідаємо на нічний потяг 081Л о 20:16 та в 7:27 ранку понеділка повертаємося до столиці.

- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необачності під час активного відпочинку.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page