top of page

СЛАВУТИЧ

ВЕЛОТУР

Київська - Чернігів-ка обл.

Запрошуємо вас до 2-денного велотуру Поліссям! Їдемо в найпривітніше до велосипедистів, наймолодше в країні та просто унікальне місто, що розташоване просто посеред лісу - Славутич! 2 дні катання посеред незайманих хвойних лісів, екскурсії в Любечі (Антонієва печера, Кам'яниця Полуботка, Замкова гора), екскурсії містом та в музеї ЧАЕС, купання, відпочинок на пляжі, катання на яхті, відвідування конюшні, вечірні гуляння та інше. Веселі пригоди та приємні враження чекають на вас!

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

10/07 - 11/07

2021

СБ - НД

2 дні / 2 ночівлі

Проживання у готелі європейського рівня "Славутич", харчування в ресторанах, 2 радіальні веломаршрути з екскурсіями.
25-65км з набором висоти 100-200м на день, грунт 25% / асфальт-бетонка 75%

4 100 ГРН

У вартість входить:
- проїзд на автотранспорті з Києва до Славутича і назад;
- перевозка велосипеду на адаптованому велопричепі;
- 2 ночі проживання в якісному готелі, у стандартних номерах по 3 ос. (2+1);
- 2 сніданки та 1 вечеря в ресторані готелю;
- вхідні квитки та екскурсії в "Музеї ЧАЕС" та музейному комплексі "Древній Любеч", а також екскурсія містом Славутич з екскурсоводом;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- катання на конях та яхті;
- 1 вечеря, перекуси та вода на маршрутах.

Для тих, хто їде на своєму авто, вартість туру складає 3 500 ГРН.

Програма

День 0. П'ятниця, 9 липня
Збираємося в Києві на Вокзальній площі о 19год., завантажуємо велосипеди на велопричеп, сідаємо на автотранспорт та їдемо 200км до міста Славутич. Поселяємося в готелі та відпочиваємо.

День 1. Субота, 10 липня
Снідаємо в ресторані готелю та виїжджаємо на перший веломаршрут. Через хвойні ліси прямуємо до смт.Любеч, що має давню історію часів Київської Русі. Слухаємо екскурсію найцікавішими об'єктами - Антонієва печера, Кам'яниця Полуботка та ін. Заходимо на Замкову гору, з якої відкривається мальовнича понарама на Дніпро. Набираємо воду із святого джерела. Влаштовуємо перекус в магазині. Повертаємося до готелю, вдягаємо вечірні наряди та йдемо вечеряти у ресторан в Центрі Славутича. Відпочиваємо та вільно проводимо час.
65км / 160м набору висоти

День 2. Неділя, 11 липня
Снідаємо в ресторані готелю та пішки йдемо на екскурсію до Музею ЧАЕС та міста Славутич. Слухаємо вражаючі розповіді історика. Повертаємося до готелю, перевдягаємося та їдемо на другий веломаршрут до яхт-клубу. Дорогою зупиняємося біля конюшні. За бажанням можна прокататись верхом на конях. В яхт-клубі, теж за бажанням, замовляємо прогулянку на яхті або просто купаємося та відпочиваємо на березі річки Вербка. Повертаємося до готелю, перевдягаємося, вечеряємо та на авто повертаємося до Києва. Орієнтовний час прибуття в Київ - близько 22 год.
26км / 102м набору висоти

* Проживання у готелі в 3-місних номерах зі зручностями (1 широке двоспальне ліжко та диван);
* Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
* Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page