top of page

СТЕЖКАМИ ПОЛІССЯ

ЛИЖНИЙ ТУР

Чернігівська обл.

Запрошуємо вас до 2-денного авторського туру на бігових лижах заповідним Поліссям. Йдемо в похід Міжрічинським РЛП - найбільшим парком в Україні. Навколишню тишу та спокій порушать тільки звуки шурхотіння наших лиж. Прогуляємося Еко-стежкою в с.Отрохи. Помилуємося видами з берегів Десни, де раніше були оздоровчі санаторії. Відвідаємо нову ексклюзивну буйволину ферму TASbio та скуштуємо сири і молоко власного виробництва. Увечері відпочиваємо в лазні на дровах. Це тур, у якому цілий комплекс заходів, що покращать ваше здоров'я. Можна з дітьми старше 12 років.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

12/02 - 13/02

2022

СБ - НД

2 дні / 1 ночівля

Проживання у комфортних котеджах зі зручностями, харчування домашнє від господарів
2 кільцевих маршрути на лижах, близько 12км кожен

2 900 ГРН

У вартість входить:
- трансфер на авто до/з розміщення з Києва;*
- 1 ніч проживання у теплому комфортному будинку зі зручностями, в кімнатах по 2-3ос;
- 2-разове комплексне домашнє харчування (2 сніданки та 2 вечері), а також невеличкі перекуси на маршрути;
- відпочинок у лазні на дровах;
- екскурсія з дегустацією на буйволиній фермі;
- супровід лижного інструктора (Організатора).
У вартість НЕ входить:
- прокат лижного спорядження;
- додаткові послуги, сувеніри тощо.

* Тим, хто добирається власним авто, вартість складає 2 500 грн.

Програма

День 1. Субота, 12 лютого
"Лісом до Еко-стежки"
Збираємося о 8 ранку в Києві та їдемо близько 100км до с.Рудня, Козелецького р-ну. Поселяємося в садибі, снідаємо, беремо лижі та вирушаємо на перший маршрут. Лісом ландшафтного парку прямуємо до села Отрохи, де зупиняємося на відпочинок. Прогуляємося Еко-стежкою, де розміщено інфо-стенди про багату місцеву природу. П'ємо чай з термосів на території Музею лісового господарства та повертаємося до садиби. Вечеряємо та відновлюємо сили у лазні на дровах. Вільний час.

День 2. Неділя, 13 лютого
"Берегами Десни"
Снідаємо в розміщенні, та виходимо на лижах другий маршрут. Йдемо гуляти мальовничими берегами Десни. Саме тут раніше було розміщено багато оздоровчих санаторіїв, адже вода у річці тут має унікальний склад, що зумовлений вимиванням йоду. Влаштовуємо невеличкий привал на високому пагорбі з гарною панорамою. Повертаємося до Рудні та заходимо на екскурсію до ферми, що спеціалізується на розведенні буйволів і виготовленні продуктів харчування з молока буйволиць. Перші 25 буйволиць ввезені на територію ферми у вересні 2018 (зараз поголів'я нараховує 85 тварин). Дегустуємо корисні еко-продукти, за бажанням купуємо продукцію з собою. Повертаємося до розміщення, приймаємо душ, вечеряємо та їдемо назад до Києва. Орієнтовний час прибуття - 20 год.

- У разі відсутності власного спорядження ми порадимо де можна його взяти на спеціальних умовах;
- В розміщенні можливе змішане поселення;
- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

У разі відсутності снігового покриву можливе проведення у форматі хайкінгу.

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page