top of page

СУЛИМІВКА

ВЕЛОТУР

Київська обл.

Запрошуємо вас в одноденний велотур Лівобережною Київщиною. Радіальний маршрут в східному напрямку від Києва. Катаємось мальовничими грунтовими стежками, відвідуємо Власів хутір із контактним зоопарком, Сулимівський парк та оглядаємо пам'яткиу архітектури ХІІст. - Свято-Покровську церкву - зразок раннього українського барокко.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

18/07

2021

НД

1 день

Одноденна покатенька кільцевим маршрутом з комплексним обідом в кафе.
73км та 100м набору висоти, грунт 80%, асфальт 20%.

600 ГРН

У вартість входить:
- підбір групи по рівню підготовки;
- комплексний обід в кафе;
- супровід Організатора.
У вартість НЕ входить:
- трансфер до/з Гоголева;
- вода, перекуси на маршруті.

Програма

Збираємося о 9:30 ранку в с.Гоголів, Броварського р-ну. Стартуємо радіальний веломаршрут. Мандруємо польовими доріжками й потрапляємо до сіл Кучаків, Лебедин та Сулимівка, що були у володінні Гетьмана нереєстрових запорозьких козаків Івана Сулими. В селі Власівка, на 32му кілометрі, зупиняємося на обід у ресторанному комплексі Власів хутір. Тут є контактний міні-зоопарк, де за 30грн можна отримати набір харчів, якими покормити мохнатих друзів.

В Сулимівці оглядаємо Свято-Покровську церкву, кам'яні стіни якої грали фортифікаційну роль. Крім того довгий час церква служила усипальнею роду Гетьмана, який і був ініціатором зведення святині. Прокочуємось парком-пам'яткою садово-паркового мистецтва "Сулимівським". Деяким дубам у ньому вже близько 2 сотень літ. Лісом, полем вздовж річки Трубіж повертаємося до Гоголева.
73км / 100м набору висоти

- Обід в кафе комплексний, тобто однаковий для всіх. Можна дозамовити окремі страви, десерти на місці;
- Організатор має ремнабір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page