top of page

ТУР ДЕ КОНВАЛІЇ

ВЕЛОТУР

Київ та область

Запрошуємо вас до одноденного велотуру під Києвом. Їдемо кататись неймовірної краси та п'янкого аромату весняними лісами. Де саме зараз розпочинається сезон цвітіння червонокнижної рослини - конвалії. Насолоджуємося єднанням з природою та збагачуємося культурними знаннями у новому просторі Тарасова СвітЛиця.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

22/05

2021

СБ

1 день

Одноденна покатенька під Києвом з комплексним обідом в кафе
50км з набором висоти 200м, грунт/асфальт - 80/20%

500 ГРН

У вартість входить:
- комплексний обід в кафе
- екскурсія в Тарасовій СвітЛиці
- супровід Організатора
У вартість НЕ входить:
- додаткові перекуси та вода на маршруті.

Програма

Збираємося о 10 ранку в районі м.Лісова. Знайомимося та відразу пірнаємо на велосипедах у свіжий зелений весняний ліс. Оглядаємо мальовниче лісове озеро Берізка та прямуємо в сторону Броварів. Заїжджаємо в місто та потрапляємо до нової Тарасової СвітЛиці. Там слухаємо інтерактивну екскурсію від самого Тараса Григоровича! Ба до чого техніка дійшла... :) Дізнавшись нові факти про Кобзаря та його зв'язок з містом Бровари, вирушаємо до кафе, де зупиняємося на комплексний обід. Відпочиваємо та знову їдемо до лісу. Маршрутом частково захоплюємо траси веломарафонів Броварські дюни та Лісова пісня. Влаштовуємо фотосафарі на конвалії, які саме розпочинають сезон цвітіння. Насолоджуємося п'янкими ароматами та повертаємося до місця старту. Орієнтовний час фінішу о 18год.
50км / 200м набору висоти

* Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
* Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду.

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page