top of page

ШАЛЕНІ БАРВИ

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас у дводенний велотур Хмельниччиною. Два дні насичених культурною програмою, де ми відвідаємо екскурсії Замком князів Острозьких, палацово-парковим ансамблем "Самчики" та Палацом польського землевласника Потоцького. Кульмінацією програми буде майстерклас із самчиківського розпису в маєтку під теплу чайну церемонію в Самчиках. Ночуємо 2 ночі в якісному готелі.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

08/10 - 09/10

2022

СБ - НД

2 дні / 2 ночівлі

Дводенний велотур з кільцевими маршрутами. Проживання 2 ночі в якісному готелі в номерах по 2-3 ос. Харчування комплексне в закладах.
Два кільцевих маршрути 35 та 60 км з помірним рельєфом. Покриття - переважно асфальт різної якості. Особливих вимог до велосипеду немає.

3 600 ГРН

У вартість входить:
- 2 ночі проживання в готелі в номерах по 2-3 ос.;
- харчування: 2 сніданки та 2 вечері;
- вхідні квитки та екскурсії в Замку Острозьких, Палаці "Самчики" та Палаці Потоцького;
- майстерклас по самчиківському розпису у Самчиках;
- супровід Організатора-велогіда.

Частину прибутку буде перераховано на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- трансфер до/від місця збору;
- перекуси на маршрутах, напої, сувеніри та інші дрібні витрати.

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата у розмірі 800 грн.

Програма

Учасникам, що планують добиратися потягом з Києва, треба брати квитки на потяг 139 К (Київ - Кам'янець-Подільський) до станції Старокостянтинів 2, з відправленням 07.10.2022 о 23:59 і прибуттям о 05:27. (Квитки з'являються у продажі за 10 днів).

День 0. П'ятниця, 7 жовтня
Збираємося у Старокостянтинові та поселяємося в готелі. Учасники, що добираються потягом, прибувають до готелю зранку в суботу і самостійно прибувають до розміщення.

День 1. Субота, 8 жовтня, 35 км
Снідаємо, проводимо орг. моменти та пішки йдемо на ознайомчу екскурсію до Замку князів Острозьких, який було збудовано в ХVIст. Оглядаємо замок і оборонну вежу. Повертаємося до готелю, перевдягаємося та вирушаємо на перший веломаршрут. Їдемо вздовж річки Случ до села Самчики, де розташований один із найкраще збережених палаців ХVIIIст. Закладений Яном Хоєцьким палацово-парковий ансамбль досі приваблює своєю красою та затишком. Відвідуємо екскурсією. Влаштовуємо перекус в альтанці парку. Після чого Митець самчиківського розпису проводить нам справжній майстерклас. Кожен учасник має змогу тут проявити свої таланти або просто навчитися новому. Процес творчості супроводжується чайною церемонією із трав'яних чаїв власного збору. Після цього продовжуємо свій шлях та повертаємося до розміщення. Вечеряємо та вільно проводимо час.

День 2. Неділя, 9 жовтня, 60 км
Снідаємо та їдемо другий маршрут вздовж річки Ікопоть до смт.Антоніни. Саме тут у ХVIIIст. був побудований палац у стилі необарокко. Останнім його власником був польский землевласник, цукрозаводчик та мандрівник Юзеф Миколай Потоцький. Слухаємо екскурсію про це славне місце. Робимо перекус біля магазину та їдемо назад до готелю. Вечеряємо та роз'їжджаємося. Бажаючі можуть залишитися в готелі ще на ніч (оплачується окремо).

Учасникам, що добираються потягом, ми допоможемо організувати трансфер 45км до Хмельницького.

- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

З будь-яких орг. питань звертайтеся за телефоном 067 137 49 53, 095 477 91 98

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page