top of page

ШЛЯХ НА ТИРАС

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас до 5-денного велотуру мальовничим Поділлям. Ми подолаємо понад 200 км авторськими маршрутами від Хмельницького до Бакоти та Кам`янця-Подільського. На цьому шляху на нас чекає безліч історичних та культурних цікавинок, а також безмежна краса краєвидів. Відпочинемо в чані, заночуємо в літній резиденції графа, відвідаємо вражаючі водоспади, продегустуємо оригінальні фіточаї та медові продукти, покатаємось навколо Бакотської затоки та багато іншого.

Цікавинки туру:
- Церква-фортеця в с.Шарівка;
- Оборонна Покровська церква у с.Сутківці (таких є всього 2 у світі: у Франції та у Сутківцях);
- Палац Орловських, парк та водоспад у с.Маліївці;
- Відпочинок у оздоровчому чані;
- Костел Св.Йосифа Обручника в с.Підлісний Мукарів;
- Літня резиденція графа Сцибор-Мархоцього та дендропарк у с.Отроків (місце ночівлі);
- Водоспад Бурбун;
- Овеча ферма (сири) та Народний музей с.Чабанівка;
- 700-літня мурована криниця в с.Грушка;
- Бакота: фантастичні види на Дністер та скельно-печерний монастир;
- Пасіка на березі Дністра "Медова Бакота";
- Дім мандрівника - місце зустрічі мандрівників;
- Субіч: фантастичні краєвиди та скельний монастир;
- Китайгородське відслонення та ін.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

10/08 - 14/08

2022

СР - НД

5 днів / 4 ночівлі

Груповий велотур зі стартом в Хмельницькому та фінішем у Кам`янці-Подільському (можна повернутися до Хмельницького нічним потягом), проживання в комфортних умовах у садибах зеленого туризму в кімнатах хостельного типу (можливе змішане поселення), харчування комплексне в розміщеннях, перевозка речей на авто.
Від 40 до 65 км з набором висоти від 200 до 800 м на день. Є рельєф у вигляді пагорбів. Покриття - асфальт різної якості, кам`янисті та польові грунтівки, подекуди бруківка. Це означає, що маршрути розраховані на середньостатистичну активну людину, яка хоча б час від часу катається на велосипеді. Рекомендуємо брати гірський або кросовий (гревельний) велосипед.

5400 ГРН

У вартість входить:
- 4 ночі проживання в палацах та сільських садибах зі зручностями;
- харчування: 5 сніданків, 5 вечер;
- перевозка речей на авто між розміщеннями;
- всі вхідні квитки та екскурсії по маршруту;
- відпочинок у чані в Маліївцях;
- дегустації на Медовій Бакоті;
- супровід Організатора-велогіда.

Частина прибутку буде перерахована на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- трансфер до Хмельницького;
- прокат велосипедів та спорядження;
- обіди, перекуси, вода на маршрутах; інші напої, сувеніри тощо.

Для бронювання місця в групі передоплата складає 1 400 ГРН.

Програма

Добратися Хмельницького можна власним авто або залізницею з різних напрямків (Києва, Кам`янця-Подільського, Вінниці та інших міст). Купівля потрібних квитків покладається на учасників і не входить у вартість туру.

День 1. Середа, 10 серпня, 63 км
Збираємося на залізничному вокзалі в Хмельницькому о 5:30 ранку. Проводимо орг. моменти, здаємо зайві речі на перевозку в авто, снідаємо та стартуємо перший маршрут. Другорядними дорогами виїжджаємо за місто у південному напрямку. У селах Шарівка та Сутківці оглядаємо середньовічні оборонні церкви з товщиною стін 1,7м. Робимо привал на обід. Продовжуємо шлях до села Маліївці, де зупиняємося на ночівлю в Палаці. Вечеряємо, відновлюємо сили в оздоровчому чані та вільно проводимо час.

День 2. Четвер, 11 серпня, 44 км
Снідаємо та розпочинаємо день із екскурсії Палацом Орловських та придворним парком з дуже гарним водоспадом. Після цього вирушаємо на другий веломаршрут. В с.Підлісний Мукарів зупиняємося оглянути дуже гарний Костел Св.Йосифа. Можливо навіть нам зіграюь на органі. Далі вздовж річок Студениця та Ушиця, через Миньківці прямуємо до с.Отроків, де зупиняємося на ночівлю в справжньому замку, Резиденції графа Сцибор-Мархоцького. Вправду атмосферне місце, яке передає відчуття тієї епохи. Хоча умови тут сучасні. Навколо замку розкинувся прекрасний дендропарк з Тріумфальною аркою. Вечеряємо в розміщенні та вільно проводимо час.

День 3. П`ятниця, 12 серпня, 53 км
Снідаємо та продовжуємо наш шлях прекрасним Поділлям. Спершу заїжджаємо на фотосесію до мальовничого водоспаду Бурбун, який прозвали Подільськими Мальдівами. Набираємо тут джерельної води та прямуємо до с.Великий Жванчик. Влаштовуємо тут невеличкий привал з перекусом. Далі селами вздовж р.Ушиця прибуваємо до Чабанівки, де відвідаємо овечу ферму (є можливість придбати смачні сири) та якісний Народний музей. Після чого долаємо невеличкий яр старою австрійською бруківкою і в с.Грушка зупиняємося відновити сили біля 700-літньої криниці з прозорою живою водою. Далі асфальтом доїжджаємо до с.Гораївка і поселяємося на 2 ночі в Домі мандрівника, власник якої відомий веломандрівник Сергій Толстіхін. Вечеряємо та вільно проводимо час у гарній компанії.

День 4. Субота, 13 серпня, 10 км
Цей день проводимо у відновлювальному форматі. Висипаємось, снідаємо та прогуляємося до Бакоти. Робимо гарні фото з оглдядових майданчиків. Спускаємося до скельно-печерного монастиря. Релаксуємо на терасах пасіки Медова Бакота з дегутацією чаїв та меду. Їдемо вниз до Дністра та купаємося на пляжі. Повертаємося до садиби, вечеряємо та вільно проводимо час.

День 5. Неділя, 14 серпня, 53 км
Снідаємо в садибі та вирушаємо на заключний веломаршрут до Кам`янця-Подільського. Спускаємося до берегу Бакоти та огинаємо його туристичною стежкою. В с.Колодіївка зупиняємося на каву. Спускаємося до р.Студениці та переходимо її вбрід. Підіймаючись в с.Калачківці огладаємо чарівні повороти Подільських Товтр. Прямуємо до с.Субіч, де наостанок кидаємо оком на вражаючі схили Дністра, обідаємо в місцевій садибі та оглядаємо ще один скельний монастир, який називають братом бакотського. Після цього серпантином спускаємося до річки Окунь. Оглядаємо унікальний природний об`єкт - Китайгородське відслонення. Далі другорядною дорогою добираємося до Кам`янця-Подільського. Вечір проводимо відпочиваючи в одному із кафе. Переходимо до вокзалу і нічним потягом повертаємося до Хмельницького і додому.

- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page