top of page

BAKOTA GOLD

ВЕЛОТУР

Хмельницька обл.

Запрошуємо вас у триденну велоподорож мальовничим Поділлям! Велотур, що став золотою класикою літа, тепер відбудеться в осінньому форматі з оновленими маршрутами. Ми вклали в тур максимальну концентрацію панорамних локацій, щоб вдосталь насолодитися чарівним різнобарв'ям осені. Також ми не забули про культурну програму: Трав'ярня лікарських трав, Козина ферма, Овеча ферма, Народний музей. Дегустації на маршрутах незабутньо підкреслять яскраві враження від мандрівки. А вечірнє гриль-меню зігріє у всіх сенсах. Проживання в комфортних умовах Дому Мандрівника, повноцінне харчування, кільцеві веломаршрути.

Дати проведення:

Формат:
Складність:

Ціна:

14/10 - 16/10

2022

ПТ - НД

3 дні / 2 ночівлі

Проживання в садибі зеленого туризму в різнопланових кімнатах хостельного типу. Переважно двоповерхові ліжка. Можливе змішане поселення. Зручності в садибі: туалет та душ з гарячою водою в будинку. Вуличні туалет та душ з підігрівом. Є можливість помити велосипеди.
Харчування комплексне домашнє двічі на добу.
25-55км з набором висоти 300-600м на день. Це означає, що маршрути розраховані на середньостатистичну активну людину, яка хоча б інколи катається. Рухаємося переважно ґрунтовими доріжками та частково другорядними дорогами. Є декілька і крутих, і затяжних спусків та підйомів. Робимо короткі зупинки для перекусів, пиття води тощо. Найбільше задоволення ви отримаєте на гірському велосипеді з широкими покришками. Є можливість велопрокату.

3 000 ГРН

У вартість входить:
- 2 ночі проживання в садибі зеленого туризму "Дім Мандрівника" в с.Гораївка;
- 2-разове комплексне домашнє харчування в розміщенні (3 сніданки та 3 вечері);
- вхідні квитки в Нац. парк "Подільські Товтри";
- вхідні квитки й екскурсія в Народний музей села Чабанівка;
- екскурсія з дегустаціями на фабриці лікарських рослин "Трав'ярня Прудивусів" в смт.Стара Ушиця;
- екскурсія з дегустаціями та обідом на козиній фермі "Срібне копитце" в с.Крушанівка;
- туристичний збір;
- супровід Організатора-велогіда.

Частину прибутку буде перераховано на потреби ЗСУ.
У вартість НЕ входить:
- залізничні квитки;
- трансфер з можливістю перевозки велосипеду від/до вокзалу Кам'янець-Подільського (вартість однієї машини 800 грн - ділиться на кількість пасажирів);
- прокат велосипеду та шолому;
- додаткові перекуси на маршрутах, напої, сувеніри тощо.

Для бронювання місця в групі передбачена передоплата у розмірі 800 грн.

Програма

Зустрічаємося 14 жовтня об 11 год. на базі в Домі Мандрівника в селі Гораївка, Кам'янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл. Добратися можна власним авто або потягом 139К з Києва.

Хто добирається власним автотранспортом, просимо звернути увагу на проміжок комендантської години. В разі необхідності існує можливість приїхати на день раніше та виїхати пізніше основної групи. Прохання заздалегідь попередити про це Організатора, щоб ми могли забезпечити вас проживанням (оплачується окремо).

Для учасників, хто добирається залізницею, радимо брати квитки на потяг 139 К (Київ - Кам'янець-Подільський) на 13.10.2022, з відправленням о 23:59 і прибуттям в Кам'янець-Подільський 14.10.2022 о 09:24. Доступні квитки різного класу. Організовуємо автотрансфер з перевозкою велосипеду від вокзалу (оплачується окремо).


------------
День 1. П'ятниця, 14 жовтня, 26 км
Знайомимося, заселяємося та снідаємо в садибі. Беремо велосипеди та вирушаємо на перший веломаршрут. Виїжджаємо за село, де відразу відкривається простір з мальовничими берегами Дністра. Відвідуємо секретне, дуже цікаве місце у лісі. Розповімо вам декілька місцевих легенд та через ярок прямуємо до смт.Стара Ушиця. Тут нам привітно відчиняє двері сімейної фабрики фіточаїв дотепний Господар Прудивус Микола Петрович. Слухаємо екскурсію виробництвом, насолоджуємося ароматерапією лікарських трав та дегустуємо крафтові чаї та наливки.

Продовжуємо наш шлях до оглядового майданчика Бакітської затоки. Бакота - село, що було виселене та затоплене по причині будівництва Дністровської ГЕС в 1981 році. Зараз це мальовниче місце на Дністрі, яке приваблює сюди туристів з усього світу. Пішки спускаємося до Скельно-печерного монастиря, куштуємо джерельної води. Берегом річки повертаємося до садиби, дорогою заглянувши на чудову Високу гору. Вечеряємо, ведемо задушевні бесіди під тріскіт багаття та насолоджуємося нічною тишею.

День 2. Субота, 15 жовтня, 54 км
Снідаємо в розміщенні та вирушаємо на другий маршрут. Через село Каштанівка заїжджаємо на протилежний берег Бакоти, де з гори Теремець оглядаємо величну затоку. Тут же заглядаємо до Печери Відлюдника. Далі через лісовий яр прямуємо до села Крушанівка на екскурсію козиною фермою. Тут ми смачно та поживно обідаємо та дегустуємо різні види сирів та меду з чаєм. Господиня Ірина Сухіна розповідає свою вражаючу історію та знайомить нас ближче зі своїми "подружками". Далі прямуємо до села Нефедівці, звідки оглядаємо вид на долину річки Студениця. Після цього різноманітними доріжками повз села Подільське та Грушка повертаємося до розміщення. Смачно вечеряємо з гриль-програмою та відпочиваємо після насиченого дня.

День 3. Неділя, 16 жовтня, 42 км
Снідаємо в розміщенні та їдемо на заключний веломаршрут. Із села Грушка спускаємося в яр з річкою Жван. Австрійською бруківкою підіймаємося до села Лисківці і прямуємо до Чабанівки. Зупиняємося на овечій фермі, щоб скуштувати та придбати з собою овечих сирів. Далі робимо невеличке кільце за село, щоб побачити красу схилів над річкою Ушиця. Робимо пам'ятні фото та повертаємося до села. Потрапляємо до крутого Народного музею села Чабанівка. Перед нашими очима промайне неймовірна історична панорама від найдавніших часів і до сьогодення. Після екскурсії повертаємося до розміщення та вечеряємо. Дорогою в с.Грушка оглядаємо 700-літню криничку з живою цілющою водою. На цьому завершуємо наш невеличкий насичений вікенд.
------------
Учасникам, які повертаються до Києва залізницею, ми радимо потяг 140 К на 16.10.2022, 20:25 (Кам'янець-Подільський - Київ). Прибуття до столиці, 17.10.2022 о 06:14. Доступні квитки різного класу. За домовленістю забезпечуємо вас автотрансфером до вокзалу. Організований виїзд з бази близько 18 год. Власним автотранспортом можна виїхати на день пізніше.

- Харчування, що входить у вартість, комплексне, тобто однакове для всіх;
- Організатор має рем. набір для швидкого нескладного ремонту в дорозі, але не відповідає за справність та технічний стан вашого велосипеду;
- Організатор має травматичну аптечку та може надати першу допомогу, але не відповідає за стан вашого здоров'я та можливі травми з необережності під час активного відпочинку.

З будь-який орг. питань звертайтеся за тел.: 067 137 49 53, 095 477 91 98 (Юрій)

Тур веде:
Юрій Матюх
bottom of page